Albaraka Türk hesap işletim ücretlerini tamamen kaldırdı

Albaraka Türk Katılım Bankası, müşteri hesaplarına uygulanan hesap işletim ücretlerini kaldırdı. 2016 yılı Ocak ayı itibariyle Albaraka’da hesabı bulunan banka müşterilerinden hiçbir şekilde hesap işletim ücreti alınmıyor.

Albaraka’da yeni hesap açacak müşterilerden de herhangi bir şart gerekmeksizin hesap işletim ücreti alınmayacak. Yeni açılacak Türk lirası, Döviz ya da Altın gibi tüm cari ve katılma hesapları koşulsuz olarak hesap işletim ücretinden muaf tutulacak.

Hesaplardan alınan işletim ücreti uygulamasını sonlandırarak, masrafsız bankacılığa adım atan Albaraka, aynı zamanda dijital kanalları; internet şubesi, mobil şube ve ATM’lerden Türk lirası cinsinden yapılan havale ve EFT gibi para transfer işlemleri için de ücretlendirme yapmıyor.

Hesap işletim ücreti dışında Albaraka’nın dijital kanallarından yapılan işlemlerinden de ücret almıyor olması bankayı dijital tarafta tamamen masrafsız yapıyor. Bankanın dijital kanallarından yapılacak kredi kartı ödemeleri, döviz alım-satım, fatura ödemeleri ve vergi ödemeleri gibi bireysel bankacılık işlemlerinin tümü masrafsız bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu