Bankalar

Cepten Kredi Başvurusu için 6 Banka

Bugün sizlere şubeye ya da bilgisayarınızın ekranına bakmadan hatta uzunca formlar doldurmanıza gerek kalmadan cepten kredi başvurusu yapabileceğiniz 6 bankanın önerisini vereceğiz.

İnanılmaz bir şekilde yoğun olduğunuzu ve kredi sözleşmeleri ya da başvuru formlarını dolduracak vaktinizin olmadığını tahmin ediyoruz. Bu sebeple hızlıca cepten kredi başvurularınızı bu sayfa gördüğünüz ve dilediğiniz bankaya anında yapabileceksiniz.

Bunun nasıl olacağını en başından anlatalım, listemizde yer alan tüm bankalar SMS yani kısa mesaj yoluyla kredi başvurularınızı kabul etmektedir. Sizin tek yapmanız gereken listemizde bulunan ve dilediğiniz bankanın kredi hizmeti için ilgili iletişim numarasına kısa mesaj göndermek. Bu şekilde başvurunuz ilgili bankaya iletilecek ve size anında dönüş yapacaklardır. Cepten kredi başvuruları aynı zamanda yoğun hayatınızda size vakit kazandıracaktır.

1. Garanti Bankası Cepten Kredi: Garanti’nin ihtiyaç kredilerine cepten başvuru yapmak için, TC kimlik numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, kredi vadesini ve belgeyebileceğiniz gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 3390‘a kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

2. Vakıfbank Cepten Kredi: Vakıf Bankası’nın cepten kredisine başvuruda bulunmak için aralarında boşluk bırakarak TIK yazın, vatandaşlık numaranızı ve aylık gelirinizi yazarak 5724 numarasına kısa mesaj gönderin.

3. Finansbank Cepten Kredi: Finansbank’ın Kredi Kolay hizmetiyle sunduğu kredilere başvuruda bulunmak için sadece vatandaşlık numaranızı yazarak, 5030‘a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

4. Ziraat Bank Cepten Kredi: Ziraat Bankası’nın kredisine başvuruda bulunmak için Vatandaşlık numaranızı, kredi tutarı, vade ve aylık net maaşınızı aralarında birer boşluk bırakarak yazın ve 4747‘ye SMS gönderin.

5. İş Bankası Cepten Kredi: İş Bankası’nın cepten kredi hizmetine başvuruda bulunmak için telefonunuzun SMS hanesinden önce “NAKİT” yazın ve aralarında birer boşluk bırakarak, vatandaşlık numaranızı, kredi tutarınızı, aylık gelirinizi yazarak 4402‘ye kısa mesaj gönderin.

6. DenizBank Cepten Kredi: Cebimde Kredi hizmeti sağlayan DenizBank’ın kredisine SMS yoluyla başvuru yapmak “Kredim” yazın ve bir boşluk bıraktıktan sonra vatandaşlık numaranızı yazarak 3280‘e kısa mesaj gönderin.

Burak Eroğlu

Burak, ekonomi başta olmak üzere küresel yatırım trendlerine yönelik yoğun araştırmalar yapıyor. Bütünleştirerek yazılara döktüğü araştırmalarını hem profesyonel hem de amatör yatırımcılar için karmaşıklıktan uzak bir tonda anlatıyor. Konupara için yazdığı 300’den fazla makalesi bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir