Bankalar

Enpara.com platformlar için indirim kampanyasını yeniledi

Enpara, en çok ilgi gören %50 indirim kampanyasını yeniledi. Yenilenen kampanya kapsamında indirim iadeleri yalnızca Netflix, Spotify, iTunes, App Store, Apple Music, Google Play, Windows Store ve Deezer platform harcamalarından alınabilecek.

Bir önceki kampanya kapsamına dahil olan Steam, League of Legends, PlayStation, Xbox gibi oyun platformları ve Facebook yenilenen kampanyadan çıkarıldı.

Türkiye’ye hizmet vermeye başlamasının ardından Enpara’nın %50 iade kampanyası kapsamına eklenen Netflix de dahil olmak üzere Spotify, iTunes, App Store, Apple Music, Google Play, Windows Store ve Deezer platformlarından aylık toplam 50 TL’ye kadar Encard ile yapılacak harcamaların yarısı bir sonraki ay iade edilecek.

Enpara’nın mevcut kampanyası 31 Mart tarihinde sona erecek ve yenilenen kampanya 1 Nisan‘dan itibaren başlayacak ve 30 Haziran 2016‘da sonlanacak.

Kampanyadan Ayın Enparalısı olanlar yararlanabilecek. Enpara’nın geçen ay başlattığı Ayın Enparalısı uygulamasıyla Enpara müşterilerinin bazı kampanyalardan yararlanabilmeleri için para transferi, ATM’den para çekme, fatura ödeme, kredi taksitlerini düzenli ödeme gibi belirlenen en az 5 bankacılık işlemini gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir