Enpara.com platformlar için indirim kampanyasını yeniledi

Enpara, en çok ilgi gören %50 indirim kampanyasını yeniledi. Yenilenen kampanya kapsamında indirim iadeleri yalnızca Netflix, Spotify, iTunes, App Store, Apple Music, Google Play, Windows Store ve Deezer platform harcamalarından alınabilecek.

Bir önceki kampanya kapsamına dahil olan Steam, League of Legends, PlayStation, Xbox gibi oyun platformları ve Facebook yenilenen kampanyadan çıkarıldı.

Türkiye’ye hizmet vermeye başlamasının ardından Enpara’nın %50 iade kampanyası kapsamına eklenen Netflix de dahil olmak üzere Spotify, iTunes, App Store, Apple Music, Google Play, Windows Store ve Deezer platformlarından aylık toplam 50 TL’ye kadar Encard ile yapılacak harcamaların yarısı bir sonraki ay iade edilecek.

Enpara’nın mevcut kampanyası 31 Mart tarihinde sona erecek ve yenilenen kampanya 1 Nisan‘dan itibaren başlayacak ve 30 Haziran 2016‘da sonlanacak.

Kampanyadan Ayın Enparalısı olanlar yararlanabilecek. Enpara’nın geçen ay başlattığı Ayın Enparalısı uygulamasıyla Enpara müşterilerinin bazı kampanyalardan yararlanabilmeleri için para transferi, ATM’den para çekme, fatura ödeme, kredi taksitlerini düzenli ödeme gibi belirlenen en az 5 bankacılık işlemini gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu