BankalarMevduatlar

Enpara ve Nuvo’ya Yeni Alternatif: Mutluparam.com

Şubeyle olan ilişkilerimizi tamamen ortadan kaldıran yeni bir bankacılık şekli, Şubesiz Bankacılıkla ilk olarak Enpara tanıştırdı bizi. Bir Finansbank hizmeti olan Enpara, tam olarak ne yaptığını ve bizlere neler vadettiğini anlattı. İlk olmanın avantajıyla şu anda şubesiz bankacılıkta lider konumda olduğunu söylemek yanlış olmaz. Hatta hayata geçirdiği son hizmetle müşterine kredi bile vermeye başladı. Bu hizmetiyle tam anlamıyla şubesiz bir banka olduğunu söyleyebiliriz.

Ardından, Yapıkredi Bankası Nuvo adlı şubesiz bankacılık konseptiyle karşımıza çıktı. Masrafsız, Mevduat Faizleri yüksek olan bu şubesiz bankacılık modellerine herkes büyük ilgi gösterdi. Bizler “Enpara mı, Nuvo mu?” diye seçim yapmaya çalışırken, ABank kendi şubesiz bankacılık modelini hayata geçirdi. Böylece şubesiz bankacılıkta alternatiflerimiz çoğaldı.

Bu yayında Enpara ve Nuvo için alternatif arayanlara, ABank‘ın Mutluparam şubesiz bankacılık modelini anlatmaya çalışacağım.

ABank

ABank (Alternatifbank), 1991 yılında Doğuş Grubu bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde Anadolu Grubu ve Commercial Bank of Qatar ortaklığında faaliyet göstermektedir. Ülkemizde yaklaşık 65 şubesi bulunmakta ve yaklaşık 3000’in üzerinde kobiyle çalışmaktadır. Aynı zamanda bireysel bankacılık hizmetleri de vermektedir.

Mutluparam nedir?

Mutluparam, az önce yukarıda bahsettiğim gibi şubesiz bankacılık modeliyle çalışmaktadır. ABank tarafından hayata geçirilmiş bir hizmettir. Diğer modellerde olduğu gibi Mutluparam’a internet sitesi üzerinden üye oluyorsunuz ve imzalamanız gereken evrakları banka çalışanları sizin olduğunuz yere getiriyor.

Mutluparam, mevduat faiz oranı %10,10’dur. Şu anda bankaların mevduata verdiği en yüksek faiz oranlarından biri. Eğer kredi ihtiyacınız olursa 40,000 TL’ye  ve 36 aya varan vadeye kadar %1,05 faiz oranıyla Mutluparam ihtiyaç kredisine başvuru yapabiliyorsunuz.

Enpara ve Nuvo’ya alternatif olabilecek bir hizmet. Mutluparam’ın hazırlamış olduğu tanıtım videosunu dilerseniz aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Bu hizmete www.mutluparam.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu