Bankalar

Finansbank Enpara’dan ATM’de Kartsız İşlemler

Az önce posta kutumuza düşen güzel bir haberi sizlerle hemen paylaşalım istedik. Bu güzel haber, Finansbank Enpara.com müşterilerini ilgilendiriyor.

Zaten hali hazırda Enpara kullanıcıları Finansbank ATM’lerinden kartsız bir şekilde hesaplarına para yatırabiliyor veya para çekebiliyordu. Bundan farklı olarak artık, Enpara kullanıcıları Encard‘ları yanlarında olmasa bile tüm ATM işlemlerini kartsız olarak gerçekleştirebilecekler. Herhangi bir Finansbank ATM’sine giderek, Enpara müşteri numaranız ve internet şubesi şifrenizle hesabınıza ulaşarak para çekebilir, para yatırabilir, hesap açabilir ve bir ATM’de kartla yapılabilen diğer tüm işlemleri kartsız gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizde şubesiz bankacılık konusunda her zaman ilklere imza atan Enpara, kısa bir süre önce mobil uygulamasını da güncelleyerek, kullanıcıların uygulama üzerinden de ihtiyaç kredisine başvurabilmesini kolaylaştırmıştı. Dilerseniz aşağıda yer alan videoyu görüntüleyerek bu konuda daha fazla detay alabilirsiniz.

Enpara’da kartsız ATM işlemlerinin genişletilmesi, yalnızca müşteri numarası ve internet şubesi şifresiyle işlem yapılabilmesi büyük bir kolaylık olacak. Bu gelişmeyle birlikte “banka kartımı unutmuşum” cümlesi de muhtemelen tarihe karışacak…

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir