Finansbank Enpara’dan ATM’de Kartsız İşlemler

21.01.2022

Az önce posta kutumuza düşen güzel bir haberi sizlerle hemen paylaşalım istedik. Bu güzel haber, Finansbank Enpara.com müşterilerini ilgilendiriyor.

Zaten hali hazırda Enpara kullanıcıları Finansbank ATM’lerinden kartsız bir şekilde hesaplarına para yatırabiliyor veya para çekebiliyordu. Bundan farklı olarak artık, Enpara kullanıcıları Encard‘ları yanlarında olmasa bile tüm ATM işlemlerini kartsız olarak gerçekleştirebilecekler. Herhangi bir Finansbank ATM’sine giderek, Enpara müşteri numaranız ve internet şubesi şifrenizle hesabınıza ulaşarak para çekebilir, para yatırabilir, hesap açabilir ve bir ATM’de kartla yapılabilen diğer tüm işlemleri kartsız gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizde şubesiz bankacılık konusunda her zaman ilklere imza atan Enpara, kısa bir süre önce mobil uygulamasını da güncelleyerek, kullanıcıların uygulama üzerinden de ihtiyaç kredisine başvurabilmesini kolaylaştırmıştı. Dilerseniz aşağıda yer alan videoyu görüntüleyerek bu konuda daha fazla detay alabilirsiniz.

Enpara’da kartsız ATM işlemlerinin genişletilmesi, yalnızca müşteri numarası ve internet şubesi şifresiyle işlem yapılabilmesi büyük bir kolaylık olacak. Bu gelişmeyle birlikte “banka kartımı unutmuşum” cümlesi de muhtemelen tarihe karışacak…

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Müjde En para kredi kartı veriyor.

  2. Alper dedi ki:

    Müjde en para kredi kartı veriyor! :) :)

  3. Anonim dedi ki:

    Bir gün şuradan çıkıp “müjde enpara kredi kartı veriyor” deseniz havalara uçarım. Ne yazık ki enpara kullanmak istememe rağmen kredi kartımın olduğu bankayı bir türlü bırakamıyorum. Fatura vs. gibi ödemelerimi kredi kartım üzerinden yapıyorum zaten gerekli zorunlu harcamalar içinde kredi kartı şart. Bu sebeple enpara kullanamıyorum hala. Enpara, cepteteb den eski olmasına rağmen kredi kartı vermiyor. Enpara’yı tutan ne, niye veremiyorlar bir kredi kartı merak ediyorum doğrusu. Geçenlerde Cepteteb başvuru yaptım ben üzülerek söylüyorum. Büyük umutlarla enpara hesabımı açtığımı hatırlıyorum.. halbuki ilk internetten kredi veren de enpara’ydı masrafsızlık bankacılığı ortaya çıkaran da..