BankalarKrediler

Garanti Bankası: Bireysel İhtiyaç Kredisi

Tüm ihtiyaçlarınıza çare geliyor. İhtiyacınız her neyse, Garanti Bankası‘nın bireysel ihtiyaç kredisi sayesinde ihtiyaçlarınızı basitçe karşılayabilirsiniz. Gelir belgesi şartı olmadan, ikametgahsız, yalnızca nüfus cüzdanınızla basit müracaat imkânıyla 36 aya varan vadelerle, kefilsiz, ödemesi basit, Bireysel İhtiyaç Kredinizi Garanti Bankası’ndan alabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi, bankalar tarafından nakit ihtiyacınızı karşılamak adına sunulan bir kredi çeşididir. İhtiyaç kredileri bankalar arasında özellik gösterse de genelde 60 ay’a kadar vadelendirilmektedirler. İhtiyaç kredileri, sizlerin ihtiyacına göre bankalarca özelleştirilerek farklı isimler alabilirler.

Mesela; Tatil Kredisi, Sağlık Kredisi, Evlilik Kredisi, Eğitim Kredisi gibi isimlerde olabilir. İhtiyaç kredisi hizmetleri TL veya Döviz, Sabit veya Değişken faizli olarak kullanmak mümkündür. Bankalar belirli dönemlerde kampanyalar hazırlayarak ayrıcalıklı kredi kullanma imkânı sunabilirler. Tatile mi çıkmak istiyorsunuz, evinize yeni bir tasarım mı gerekiyor, evinizi mi yenileyeceksiniz, ailenize yeni bir kişi mi katılıyor? Evin küçüğü büyüdü, okula mı gitmeye başlayacak, Arabanız çok fazla problem çıkarmaya mı başladı? Tüm bunlar ve diğer ihtiyaçlarınız için Garanti Bankası’ndan anında destek alabilirsiniz.

Ayrıca tüketici kredinizin her adımında, ihtiyaç kredisi başvurusu yapıp, kredinizi alırken ve aldıktan sonra, tam bir destek sunan Garanti, yine yanınızda olacak. Kredi borçlarınızı öderken zorlanırsanız Taksit azaltma imkânından da yararlanabilir, İlave kredi ihtiyacınız da olursa anında ek Kredi de alabilirsiniz.

Yeni eğitim-öğretim dönemi ihtiyacınıza yönelik yeni kredi kampanyaları yine Garanti Bankası’ndan:

Eğitim Kredisi ile bütün eğitim – öğretim ihtiyaçlarınızı uygun seçeneklerle karşılayabilirsiniz. Çocuğunuz özel okulda öğrenim görüyorsa, bütün özel okullar için Garanti Bankası’nın hazırlamış olduğu kredi seçenekleri ile isterseniz okul taksitlerinizi düşük faiz imkanından yararlanarak ödeyebilir, isterseniz de eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aylık eşit taksitli ödeme planının yanısıra artan taksitli ya da eğitim dönemi süresince sabit sonrasında ise artan taksitli seçeneklerden birini seçebilirsiniz. Ayrıca 100.000 TL’ye kadar olan kredileriniz, 36 aya varan vadelerle sizlere sunulacak.

Az faizli ve uygun koşullu kredilerden size en ideal olanı seçip, bir an önce rahatlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu