Bankalar

Garanti Bankası, dijital kanallarından “iTunes Kodu” satışlarına başladı

iTunes kodu; App Store, iTunes Store ya da Mac App Store’dan uygulama, film ve diğer öğeleri satın almak için kullanılan bir kod. Bu kod “iTunes Hediye Kartı” satın alarak, edinilebileceği gibi aynı zamanda alışveriş siteleri ve marketlerden de satın alınabiliyor.

Türkiye’de ilk defa Garanti Bankası, dijital kanalları üzerinden iTunes kod satışı yapmaya başladı. Garanti Bankası’nın internet şubesi veya cep şubesi üzerinden “iTunes kodu” artık satın alınabiliyor.

Nasıl Alınır?

Garanti Bankası’ndan iTunes kodu satın almak için internet veya cep şubesi’ne giriş yapın, ardından “ödemeler” menüsünden iTunes kod satın alma sekmesine giriş yaparak istediğiniz tutardaki kodu seçin ve ödeme işleminizi tamamlayın.

Garanti’den en az 25 lira olmak üzere 300 liraya kadar tutar tercihleriyle iTunes kodu alabilmeniz mümkün. Aldığınız iTunes koduyla tıpkı, hediye kartlarda olduğu gibi iTunes, App Store veya Mac App Store üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz.

Satın aldığınız kodu kendiniz kullanabileceğiniz gibi istediğiniz kişilere, sevdiklerinize de hediye edebiliyorsunuz.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir