Garanti Bankası, dijital kanallarından “iTunes Kodu” satışlarına başladı

iTunes kodu; App Store, iTunes Store ya da Mac App Store’dan uygulama, film ve diğer öğeleri satın almak için kullanılan bir kod. Bu kod “iTunes Hediye Kartı” satın alarak, edinilebileceği gibi aynı zamanda alışveriş siteleri ve marketlerden de satın alınabiliyor.

Türkiye’de ilk defa Garanti Bankası, dijital kanalları üzerinden iTunes kod satışı yapmaya başladı. Garanti Bankası’nın internet şubesi veya cep şubesi üzerinden “iTunes kodu” artık satın alınabiliyor.

Nasıl Alınır?

Garanti Bankası’ndan iTunes kodu satın almak için internet veya cep şubesi’ne giriş yapın, ardından “ödemeler” menüsünden iTunes kod satın alma sekmesine giriş yaparak istediğiniz tutardaki kodu seçin ve ödeme işleminizi tamamlayın.

Garanti’den en az 25 lira olmak üzere 300 liraya kadar tutar tercihleriyle iTunes kodu alabilmeniz mümkün. Aldığınız iTunes koduyla tıpkı, hediye kartlarda olduğu gibi iTunes, App Store veya Mac App Store üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz.

Satın aldığınız kodu kendiniz kullanabileceğiniz gibi istediğiniz kişilere, sevdiklerinize de hediye edebiliyorsunuz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu