Kredi Kartı Puanı ile Alışveriş Yapılan Siteler

21.01.2022

İnternetten alışveriş yaptığımız e-ticaret siteleri üzerinden kredi kartı kullandığımız zaman kartımıza uyumlu puan kazanabiliyoruz. Aynı zamanda kazandığımız puanlar ile yine alışveriş yapabildiğimiz bazı e-ticaret siteleri mevcut.

Öncelikle aşağıdaki listede yer alan alışveriş sitelerinin tümünde kredi kartınızı kullanarak alışveriş işlemi gerçekleştirebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bu listede yalnızca alışveriş sitelerine göre hangi kredi kartı puanlarını kullanabileceğinizi sizlere göstermek istiyoruz. Kredi kartı puanı kullanılarak alışveriş yapılabilen sitelere ilişkin ekleme ve bildirimlerinizi bize yorum bölümünden ulaştırırsanız bu listeyi güncel tutmamızda bize yardımcı olabilirsiniz.

Hepsiburada.com

Bonus ve AsyaCard puanları kullanılabiliyor. Ayrıca, Advantage puanları ise yalnızca alışveriş tutarının tamamını karşılaması şeklinde kullanılabiliyor.

N11.com

Akbank (Axess), Finansbank, Garanti Bankası ve Halkbank’a ait kredi kartlarında biriken puanlarınızı bu alışveriş sitesi üzerinden kısıtlama olmadan kullanabiliyorsunuz.

e-bebek.com

Akbank Axess ve Garanti Bankası Bonus kredi kart puanlarınızı kullanabiliyorsunuz.

Markafoni.com

İşbank (Maximum Kart Özellikli Diğer Banka Kartları), Garanti (Bonus Kart Özellikli Diğer Banka Kartları), Akbank (Axess Kart Özellikli Diğer Banka Kartları), Finans (Cardfinans Kart Özellikli Diğer Banka Kartları) ve Yapıkredi (World Kart Özellikli Diğer Banka Kartları) ile puan kullanarak alışveriş yapabiliyorsunuz.

SanalMarket.com.tr

Migros’un alışveriş sitesi Sanal Market üzerinden de Money Bonus kredi kartı puanlarınızı kullanarak alışveriş yapabilmeniz mümkün.

Kredi kartı puanıyla alışveriş yapabileceğiniz bazı e-ticaret sitelerini sizler için yazdık, listemizi güncel tutabilmemiz adına bize yorumlardan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ali Yüksel dedi ki:

  Puan kullanımı konusunda çoğu sitenin saçma sapan kuralları var. Puan tutarı kadar sepet tutarı gibi ya da puan kullanımını gösterdikleri halde puan kullanamama gibi. Güzel ülkemde çakallık her yerde.

 2. Halis dedi ki:

  Birçok sitede puanla alışveriş yapmak mümkün olmaya başladı. Aslında sitelerin kredi kartı bankaları ile olan anlaşmalarına bağlı biraz da bu durum. Yemek Sepeti birkaç yıldır Maximum kart puanlarını kabul ediyor. Bilmeyen varsa öğrenir belki.

 3. Gökçe İlhan dedi ki:

  Arkadaşlar Yemeksepeti’nde İş Bankası Maximum kredi kartı puanları kullanılabiliyor. Keşke daha fazla alışveriş sitesinde desteklense şu kart puanları. Şirketler için entegrasyon çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum.

 4. Elif dedi ki:

  31 aralık puan kullanımı son gün diye araştırıyordum bende n11 den kredi kartı puanımı kullanacağım. Teşekkür ederim

 5. Sait Ömer dedi ki:

  Çoğu alışveriş sitesinde kredi kartı puanı kazanılıyor ama kazandığımız puanları her alışveriş sitesinde kullanamıyoruz. Puan veriyorsan kullanmamızı da sağlayacaksın. Hayret bişey.

 6. Ceren dedi ki:

  Kredi kartı puanı kullanarak alışveriş yapabileceğimiz başka siteler varsa eklemenizi rica ediyorum seçenekler çok kısıtlı olmuş.

 7. Anonim dedi ki:

  Neredeyse bütün sitelerde kredi kartı geçerken kredi kartı puanın kullanıldığı alışveriş sitelerinde bir elin parmaklarını geçmiyor sayı. Ne enteresan.