Bankalar

Kredi Kartı Puanı ile Alışveriş Yapılan Siteler

İnternetten alışveriş yaptığımız e-ticaret siteleri üzerinden kredi kartı kullandığımız zaman kartımıza uyumlu puan kazanabiliyoruz. Aynı zamanda kazandığımız puanlar ile yine alışveriş yapabildiğimiz bazı e-ticaret siteleri mevcut.

Öncelikle aşağıdaki listede yer alan alışveriş sitelerinin tümünde kredi kartınızı kullanarak alışveriş işlemi gerçekleştirebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bu listede yalnızca alışveriş sitelerine göre hangi kredi kartı puanlarını kullanabileceğinizi sizlere göstermek istiyoruz. Kredi kartı puanı kullanılarak alışveriş yapılabilen sitelere ilişkin ekleme ve bildirimlerinizi bize yorum bölümünden ulaştırırsanız bu listeyi güncel tutmamızda bize yardımcı olabilirsiniz.

Hepsiburada.com

Bonus ve AsyaCard puanları kullanılabiliyor. Ayrıca, Advantage puanları ise yalnızca alışveriş tutarının tamamını karşılaması şeklinde kullanılabiliyor.

N11.com

Akbank (Axess), Finansbank, Garanti Bankası ve Halkbank’a ait kredi kartlarında biriken puanlarınızı bu alışveriş sitesi üzerinden kısıtlama olmadan kullanabiliyorsunuz.

e-bebek.com

Akbank Axess ve Garanti Bankası Bonus kredi kart puanlarınızı kullanabiliyorsunuz.

Markafoni.com

İşbank (Maximum Kart Özellikli Diğer Banka Kartları), Garanti (Bonus Kart Özellikli Diğer Banka Kartları), Akbank (Axess Kart Özellikli Diğer Banka Kartları), Finans (Cardfinans Kart Özellikli Diğer Banka Kartları) ve Yapıkredi (World Kart Özellikli Diğer Banka Kartları) ile puan kullanarak alışveriş yapabiliyorsunuz.

SanalMarket.com.tr

Migros’un alışveriş sitesi Sanal Market üzerinden de Money Bonus kredi kartı puanlarınızı kullanarak alışveriş yapabilmeniz mümkün.

Kredi kartı puanıyla alışveriş yapabileceğiniz bazı e-ticaret sitelerini sizler için yazdık, listemizi güncel tutabilmemiz adına bize yorumlardan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu