Kredi Kartları

Akbank: Axess Free Kredi Kartı [İnceleme]

Akbank’ın kredi kartı ürünlerinden biri olan Free kredi kartı, Axess özellikleri taşıyor. Axess Free kredi kartıyla binlerce üye işyerinde bulunan kampayalardan yararlanabileceğiniz gibi chip para da kazanabiliyorsunuz.

Akbank Axess Free kredi kartının en büyük avantajlarından biri de yıllık kart ücretinin olmamasıdır. Yani, Axess Free ile yıllık üyelik aidatı ödeme zorunluluğunuz ortadan kalkıyor. Akbank’ın Free kart için geliştirmiş olduğu “Free Bütçem” isimli hizmetle de giderlerinizi de kolayca takip edebiliyorsunuz.

Akbank Axess Free Özellikleri

Free kart ile sunulan “Free Bütçem” hizmetine baktığımızda bazı özellikler gözümüze çarpıyor. Örneğin, aylık harcama tutarınızda kendinize özel bir sınır belirleyebiliyorsunuz. Aylık harcama tutarınızda sınırızı 350 TL olarak belirlediğinizi var sayalım, bu sınırı geçtiğiniz takdir de “4567 ile biten Free için 21/10 tarihli ekstrenize yansıyacak dönem içi harcama toplamı 450.00 TL. Önceki dönem taksitli işlemler toplamı ise 0.00 TL.” gibi bir SMS mesajı gelerek sizi uyarıyor ve böylece harcama sınırınızı kendiniz kontrol ediyor ve harcamalarınızın bilincinde oluyorsunuz.

Akbank’ın Axess özellikli Free kredi kartında birçok avantaj bulunuyor. Dolu Dolu Chip-Para özelliği sayesinde verdiğiniz harcama sözlerine karşılık 500 TL varan Chip-Para kazanabiliyorsunuz. Taksit Tarifesiyle peşin alışverişlerinizi tek bir telefon yardımıyla 3 taksite kadar taksitlendirebiliyorsunuz. İndirim tarifesiyle market ve akaryakıt harcamalarınız da yine 500 TL’ye varan Chip-Para kazanma avantajlarını da yakalabiliyorsunuz.

Free kredi kartı faiz oranları ve diğer özellikleri için inceleme kutusuna bakabilir, başvuru butonu yardımıyla Axess özellikli Free kredi kartına anında başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Axess Free Başvuru

Akbank‘ın Axess Free kredi kartına vereceğimiz bağlantı üzerindeki form aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Formu doldurmadan önce kimlik bilgilerinizi yanınızda bulundurmanız gerektiğini unutmayın.

[button color=”” size=”” type=”” target=”” link=”https://www.kartfree.com/hemen-basvur”]Akbank Axess Free Başvuru Formu[/button]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu