Kredi Kartları

Akbank: Fish Card Kredi Kartı [İnceleme]

Akbank’ın Axess özellikleriyle sunmuş olduğu Fish Card avantajlarını anlatmakla bitiremeyiz. Fish Card kredi kartı her dönem size özel çekiliş kampanyaları sunmaktadır.

Fish Card, neredeyse yaptığınız her işlemde size çekiliş hakkı sağlamaktadır. Örneğin, acil paraya ihtiyacınız olduğunda nakit avansınızı çekiyor ve Fish Card kampanyalarından yararlanabilmek için 5 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz.

Akbank Fish Card Özellikleri

Akbank’ın Fish Card avantajlarıyla Axess üye işyerlerinden alışveriş yapabilir, harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca, peşin olarak kredi kartınızdan yapmış olduğunuz alışverişi daha sonradan Fish Card özelliği sayesinde anında taksitlendirebilirsiniz. Fish Assist gibi özel hizmetler sayesinde kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

Fish Card faiz oranları ve detaylı bilgileri için inceleme kutumuza göz atabilir, ayrıca başvuru butonu yardımıyla Akbank Fish Card başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Fish Card Başvurusu

Akbank Fish kredi kartına vereceğimiz bağlantı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru işleminizi tamamlamaya başladığınız sırada kimlik bilgilerinizin yanında bulundurmayı unutmayınız.

[button color=”” size=”” type=”” target=”” link=”https://basvuru.akbank.com/Webapplication.UI/entrypoint.aspx?CHANNEL=W&CT=AXESS”]Akbank Fish Card Başvuru Formu[/button]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu