Kredi Kartları

“Altın Alımına 50 TL Worldpuan” Kampanyası

Böyle kredi kartı kampanyaları yapılsa da yazsam diye bekliyorum. Son zamanlarda altın üzerine çokça konuştuk. Eğer altın almayı düşünüyorsanız, Worldcard ve Kliksa güzel bir kampanya başlatmış.

Kliksa üzerinden tek seferde yapacağınız 500 TL – 999 TL arasındaki alışverişlerinizde 25 TL, tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise 50 TL Worldpuan kazanabiliyorsunuz. Normalde hem e-ticaret siteleri hemde kuyumcular üzerinden kredi kartıyla yapılan altın alımlarına herhangi bir puan verilmez. Hatta kredi kartı markaları kampanyalarını düzenlerken açık bir şekilde verilecek puanların altın alışverişlerinde geçerli olmadığını belirtirler.

Az önce Worldcard kampanyalarını incelerken denk geldi, hep böyle kredi kartı kampanyaları olsa da yazsak.

Kampanya Detayları

Biraz evvel bahsettiğim gibi tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli altın alışverişlerinizde -veya diğer alışverişler içinde- geçerli Worldpuan kazanabiliyorsunuz. Kampanyaya Yapıkredi’nin yanı sıra Vakıfbank, TEB, Albaraka ve Anadolubank Worlcard’ları dahil.

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

Kampanyaya katılım için KLIKSA yazıp kart numaranızın son 6 hanesinin SMS ile 3160’a gönderilmeniz gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard için 6635’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Katılımı onaylanan Worldcard müşterilere aşağıdaki şekilde SMS bilgilendirmesi yapılmaktadır.

Örnek Mesaj: KATILIM ALINDI. 1-31 TEMMUZ’DA KLIKSA.COM’DAN YAPACAĞINIZ ALIŞVERİŞTE 500 TL VE ÜZERİ 25 TL, 1000 TL VE ÜZERİ 50 TL PUAN!

Kampanya Geçerlilik Süresi ve Puan

31 Temmuz 2015 tarihine kadar kampanya katılım yapılabiliyor. Alışverişlerden kazanılan Worldpuan’lar 21 Temmuz 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenmektedir.

“Kliksa ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.” ibaresinden dolayı değişebilecek koşullar ve detaylı bilgi için alım yapmadan önce Worldcard ve Kliksa’nın kampanya sayfalarına göz atmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu