Kredi Kartları

Bonus Card Başvurusu için Alternatif 10 Banka

Bonus Card başvurusu yapmak istiyorsanız, alternatifleriniz arasında yalnızca birkaç banka olduğunu düşünmeyin. Ülkemizde en çok kullanılan kredi kartı markalarından biri olan Bonus Card, aynı zamanda en fazla kampanya düzenleyen kart markasıdır.

Sizin için Bonus Card başvurusu alan ve bu kredi kartını müşterilerinin kullanımına sunan tüm bankaları araştırdık. Listelediğimiz bankalar arasından seçiminizi yapıp, “Başvur” bağlantılarına giderek hızlı bir şekilde formlara ulaşıp başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bir dünya markası haline gelen Bonus, No Cash’ten En İyi Kredi Kartı, Money Channel’dan En İyi Bankacılık Ürünü ödüllerini almıştır.

Benzer: Worldcard Başvurusu için 5 Banka Alternatifi

Bonus Card Başvurusu Yapabileceğiniz 10 Banka

Aşağıda sırasıyla Bonus özellikli kredi kartlarına başvuru yapabileceğiniz bankaları görebilirsiniz.

1. Garanti Bonus Card

Garanti Bonus Card
Garanti Bonus Card

Garanti Bankası’na ait olan ülkemizin en büyük kart platformları arasında yer alan Bonus Platform, banka ve kart sayılarının yanı sıra ciro büyüklüğünde ve üye iş yeri sayısı kriterlerinde sektör lideri olarak genişlemeye tam hızla devam ediyor. Bonus Card markasına sahip Garanti Bankası, kullanıcı ihtiyaçlarına göre Bonus özellikli birçok kredi kartı veriyor.

Bonus Card markasına sahip olduğundan ve bize bu alternatifleri hazırlamamıza imkan sağladığından dolayı Garanti Bankası Bonus Card başvurusu yapabileceğiniz bankalar arasında ilk sırada yer alıyor. Başvuru.

2. TEB Bonus Card

TEB Bonus Card
TEB Bonus Card

BNP Paribas ile yaptığı ortaklığın ardından kendi kredi kartının yanı sıra müşterilerinin talebi üzerine Bonus Card vermeye başlayan TEB (Türk Ekonomi Bankası) şubelerini ve müşteri sayısını artırmaya devam ediyor. TEB 2006 yılında Bonus Card anlaşmasıyla öğrencilerden, çalışan bireylere kadar geniş bir kitleye kredi kartı verebilmektedir.

TEB; müşteri ihtiyaçlarına göre üç çeşit Bonus Card özellikli kredi kartı sunmaktadır. Başvuru.

3. Şekerbank Bonus Card

Sekerbank Bonus Card
Sekerbank Bonus Card

Özellikle Anadolu Bankacılığı odak noktasıyla çalışmalarını sürdüren Şekerbank yaptığı Bonus Card anlaşmasıyla müşterilerine fayda sağlamaya devam ediyor. Müşterilerinin büyük kısmını oluşturan; kobiler, esnaflar, çiftçiler ve memurların yanı sıra Şekerbank Bireysel Bankacılık alanında da istikrarlı bir ilerleyiş sergiliyor.

Şekerbank’ın Bonus özellikli “Şeker Bonus” kredi kartı iyi bir seçenek.

Bilgi: Şekerbank internetten kredi kartı başvurusu almadığı için SMS yoluyla veya şubelerden başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Bonus Kart için; tüm operatörlerden 1953’e BONUS boşluk TC KİMLİK numaranızı yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

4. ING Bank Bonus Card

ING Bank Bonus Card
ING Bank Bonus Card

Ülkemizde faaliyete başladığı zamandan itibaren temel büyüme alanı olarak Bireysel Bankacılığı ön planda tutan ING Bank, 2008 yılında Bonus Card vermeye başladı.

Bireysel bankacılığın yanı sıra ING Bank; KOBİ Bankacılığı, kurumsal ve ticari bankacılık alanlarında da istikrarlı bir şekilde çalışmaktır. ING Bonus Card sizin aradığınız kredi kartı olabilir. Başvuru.

5. Burgan Bank Bonus Card

Burgan Bank Bonus Card
Burgan Bank Bonus Card

Eurobank ve Tekfen Holding’e ait olan hisseleri 2012 yılında satın alarak hisse oranında lider rakama ulaşan Burgan Bank Grubu, yaptığı işbirliğiyle müşterilerine Bonus Card özellikli kredi kartı sunmaktadır. Burgan Bank; Plus, Premium ve Platinum olmak üzere kullanıcı ihtiyaçlarına göre çeşitli kredi kartları verebilmektedir.

Burgan Bank Bonus Card ödemelerinizi bankanın şube, ATM, internet kanalları aracılığıyla yapabileceğiniz gibi aynı zamanda PTT şubelerinden yapabiliyorsunuz. İnternet üzerinden henüz başvuru kabul etmediği için Burgan Bonus Card başvurularınızı şubelerden yapabilirsiniz. Detay.

6. ABank Bonus Card

ABank Bonus Card
ABank Bonus Card

ABank, “Mutlu Bankacılık” sloganıyla verdiğini hizmetiyle müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bunun en büyük kanıtlarından biriyse kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik sunmuş olduğu ABank Bonus Card. Bu kart sayesinde Bonus’un avantajlı dünyasından yararlanabiliyorsunuz.

Bireysel bankacılığın yanı sıra ABank, Kobi bankacılığında da başarılı olmaya devam ediyor. İnternetten ve SMS olarak başvuru kabul etmediği için ABank Bonus Card için şubelere başvuru yapmanız gerekiyor.

7. Denizbank Bonus Card

Denizbank Bonus Card
Denizbank Bonus Card

Garanti’nin ilk kez Denizbank ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde Denizbank müşterilerine de sunulmaya başlayan Bonus Card birbirinden özellikli ihtiyaca yönelik kredi kartları sunmaya devam ediyor.

Her biri Bonus özellikli olan GS Bonus, Bursaspor Bonus ve Emekli Bonus başvuru yapabileceğiniz kredi kartlarından yalnızca birkaçı. Başvuru.

8. ICBC Turkey Bonus Card

ICBC Turkey Bonus Card
ICBC Bonus Card

Kısa bir süre önce dünyanın en büyük bankalarından biri olarak kabul edilen ICBC Bank’a satılan Tekstilbank, ICBC Turkey adıyla hizmet vermeye devam ediyor. 2012 yılında Garanti Bankası’yla yapılan işbirliği devam ediyor.

ICBC Turkey’den Bonus Card başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru.

9. PTT Bonus Card

PTT Bonus Card
PTT Bonus Card

Posta ve Lojistik hizmetleri konusunda ülkemizin en değerleri markalarından biri olan PTT, aynı zamanda bankacılık hizmeti vermekte ve son yıllarda bankacılık ürünlerini geliştirme konusunda büyük hızla çalışmaktadır.

Son olarak Bonus Card işbirliğine imza atan PTT, müşterilerine Bonus Card vermektedir. Yaygın şubeleri ve ATM’leri sayesinde birçok bankacılık hizmetini kullanabileceğiniz gibi kredi kartınızı da PTT’den alabilirsiniz. PTT Bonus Card başvuru işlemlerini internetten kabul etmemektir. Bu sebeple başvurunuzu şubelerden yapabilirsiniz. Detay.

10. Türkiye Finans Happy Card

Happy Bonus Card
Happy Bonus Card

Türkiye Finans’ın müşterilerine sunmuş olduğu Happy Card kredi kartları da Bonus özellikleri taşımaktadır. Happy Card; Classic, Gold ve Platinum olarak müşteri ihtiyaçlarına göre başvuru kabul etmektedir.

Taksitli alışveriş fırsatlarından yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda Happy Card ile yapacağınız alışverişlerden Bonus Puan kazanabilirsiniz. Başvuru.

Bonus Card Özellikleri ve Avantajları

Başvuru işleminizi tamamlamadan önceden Bonus Card tarafından sunulan avantajları ve kredi kartı özelliklerini öğrenmek isteyebileceğinizi düşünüyoruz. Bu sebeple yazımızda küçük bir alanı buna ayırdık.

Bonus kart ile yapılan tüm Bonus kampanyalarından yararlanabileceğiniz gibi taksitli alışveriş imkanı sağlayan tüm üye iş yerlerinden taksitle alışveriş yapabiliyor ve Bonus Puan kazanabiliyorsunuz.

Aynı zamanda Bonus; nakit avans, taksit erteleme, ekstre erteleme, taksitli para ve düzenli ödeme talimatı gibi birçok hizmet sunmaktadır. Yine de Bonus Card hizmetlerinin ve kart kullanım ücretlerinin bankadan bankaya göre değişiklik gösterebileceğini hatırlatalım. Başvuru işleminizi yaparken bu uyarıyı dikkate alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Kolay gelsin. Bonus card başvurusu yapmak istiyorum. Benim danışmak istediğim birşey olacak. Benim kredi notum önceki aylarda çok düşüktü yaklaşık 6 ay 700 civarında kredi notum vardı. Bu zaman zarfında düzenli ödeme yaptım. Bazı borçlarımıda kapadım. Şimdi kredi notuma tekrar bak 1425 olmuş. Bu ay yine borç kapadım ve düzenli ödeme yaptım benim tahminim en geç 2 aya kalmaz 1500 olacak. Yazınızı okuduğumda 1500 ve üzerinde kredi notunun iyi olduğunu yazmışsınız herkes böyle biliyor zaten uzattım soruma geçeyim. Sizce Garanti’den başvuru yapsam 1425 kredi notuyla onay verirler mi yoksa birkaç ay daha bekliyim notum 1500 civarında olunca mı başvuru yapayım? Hangisi garanti olur? Bu arada üç kredi kartım vardı ikisini tamamen kapattım şuanda tek kart kullanıyorum maximum kart. Ama bonus karta başvuru yapmak istiyorum. Cevap bekliyorum iyi günler.

  1. Merhaba, kredi notunuz kredi kartı alamayacak kadar kötü değildir. Başvuru yaptığınız takdirde şu anki kredi notunuzla kredi kartı alabileceğinizi düşünüyoruz.

   Danışmak istediğiniz farklı bir konu olursa tekrar yazabilirsiniz.

  1. Hangi bonus karttan bahsediyorsunuz tavsiye ettiğiniz var mı?

 2. Açık konuşayım bonus kart başvurusu yapılan bu kadar banka olduğunu bilmiyordum. Bildiğim Garanti, TEB, DenizBank vardı. Ben şimdi tek tek bakıcam eğer hangisi kart ücreti almıyorsa ona başvuru yapacağım. Güzel yazı için teşekkürler.

 3. TEB bonus card a başvuru yapacaktım bu kadar alternatif olduğunu gördükten sonra kafam karıştı. Çok acil öneri lazım hangi banka sizce

 4. O kadar kredi kartı kullandım bana kalırsa en iyi Bonus’u TEB veriyor. TEB Bonus Card ile yaptığım alışverişlerde sürekli Bonus Puan kazanıyorum. Bonus Card başvurusu yapacaksanız Türk Ekonomi Bankası’nı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu