Kredi Kartları

Bonus Genç Kredi Kartı [İnceleme]

Garanti Bankası tarafından gençler için hazırlanan Bonus Genç kredi kartı adından da anlaşılabileceği üzere Bonus özellikleri taşıyor. Bonus özelliği bulunan bir kart ile tüm Bonus kampanyalarından yararlanabiliyorsunuz.

Bonus Genç ile herhangi bir yıllık kart kullanım ücreti ödemiyorsunuz. Yaptığınız alışverişlerde taksit imkanınız bulunurken aynı zamanda alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Bonus Puanlar da kazanabiliyorsunuz. İstediğiniz kampanyadan yararlanmaya başlamak içinse kampanya kısa kodunuz belirtilen SMS numarasına göndermeniz yeterli oluyor.

250 biden fazla üye iş yeri sayısı bulunan Bonus’u yıllık üyelik ücreti olmadan rahatça kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu kredi kartına ait en çok sorulan sorulara cevap verelim.

Bonus Genç limiti ne kadar ve limit artırımı yapılabiliyor mu?

Her kredi kartında olduğu gibi Bonus Genç kartta da limitiniz bankanın uygun bulduğu miktar ile şekilleniyor. Azami olarak 500 TL limitli bir karta sahip olabiliyorsunuz. Eğer kredi kartı limitiniz beklentinizin üzerinde geldiyse Garanti Bankası’ndan limitinizi azaltmak için talepte bulunabilir aynı şekilde limitiniz yeterli gelmediyse de bankadan limit yükseltme taleplerinde bulunabilirsiniz. Limit artırımı bankanın uygun bulması halinde gerçekleşecektir.

İlgili: Öğrenciler için 10 Kredi Kartı Önerisi

Bonus Genç kart şifresi nasıl alınır?

Kartınız onaylandı ve şifre almak istiyorsanız, 444 0 333 Alo Garanti telefon bankacılığı üzerinden şifrenizi alabilirsiniz. Aldığınız şifreyi daha sonra ATM ya da internet şubesi üzerinden değiştirebilirsiniz.

Bonus Genç kredi kartı ne zaman gelir?

En çok sorulan sorulardan biri de kredi kartının teslimatıyla ilgili oluyor. Eğer, banka tarafından kartınız adınıza onaylanmışsa en geç 1 hafta içerisinde adresinize teslim edilecektir. Bu süreçle ilgili başvuru esnasında bankadan sizi aradıklarında net bir bilgi alabilirsiniz.

Bonus Genç Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası şubelerinden ya da Alo Garanti (444 0 333) telefon bankacılığı üzerinden Bonus Genç başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca, aşağıda vereceğimiz bağlantı üzerinden başvuru formunu doldurarak da işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Form üzerinde ad-soyad, telefon numaranız ve T.C. kimlik numaranız istenecektir. Yanınızda bulundurunuz.

[button color=”” size=”” type=”” target=”” link=”https://www.bonus.com.tr/pages/bonus-genc-kredi-karti-basvuru-formu.aspx?card=339&sourceCode=5C060077″]Bonus Genç Başvuru Formu[/button]

6 Yorum

 1. 3 aydır part time çalışıyorum. İş yerimin anlaştığı bankada garanti bankası ama bonus genç kredi kartı başvurum onaylanmıyor.

 2. ben başvuru yaptım 3 gün içinde olumlu olumsuz dönüş olur dediler sms ile daha bir bilgi verilmedi ne yapmalıyım

  1. Merhaba, genel olarak başvuru sonucunuzun en geç 1 hafta içerisinde tarafınıza bildirilmesi gerekirdi. Garanti Bankası’nın çağrı merkezini arayarak başvurunuz konusunda bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

   Farklı bir sorunuz olursa tekrar yazabilirsiniz.

  1. Merhaba, eğer daha önce bankalardan kredi/kredi kartı gibi ürünleri kullanmadıysanız gelir beyan etmeden ilk kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Fakat eğer daha önce kredi/kredi kartı gibi ürünleri kullanıp, gecikmiş ödemeler gibi kredi notunuzu olumsuz etkileyecek finansal kayıtlarınız varsa başvurunuzda gelir belgesi talep edilebilir.

   Farklı bir sorunuz olursa tekrar yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu