Kredi Kartları

Bonus Genç Kredi Kartı [İnceleme]

Garanti Bankası tarafından gençler için hazırlanan Bonus Genç kredi kartı adından da anlaşılabileceği üzere Bonus özellikleri taşıyor. Bonus özelliği bulunan bir kart ile tüm Bonus kampanyalarından yararlanabiliyorsunuz.

Bonus Genç ile herhangi bir yıllık kart kullanım ücreti ödemiyorsunuz. Yaptığınız alışverişlerde taksit imkanınız bulunurken aynı zamanda alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Bonus Puanlar da kazanabiliyorsunuz. İstediğiniz kampanyadan yararlanmaya başlamak içinse kampanya kısa kodunuz belirtilen SMS numarasına göndermeniz yeterli oluyor.

250 biden fazla üye iş yeri sayısı bulunan Bonus’u yıllık üyelik ücreti olmadan rahatça kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu kredi kartına ait en çok sorulan sorulara cevap verelim.

Bonus Genç limiti ne kadar ve limit artırımı yapılabiliyor mu?

Her kredi kartında olduğu gibi Bonus Genç kartta da limitiniz bankanın uygun bulduğu miktar ile şekilleniyor. Azami olarak 500 TL limitli bir karta sahip olabiliyorsunuz. Eğer kredi kartı limitiniz beklentinizin üzerinde geldiyse Garanti Bankası’ndan limitinizi azaltmak için talepte bulunabilir aynı şekilde limitiniz yeterli gelmediyse de bankadan limit yükseltme taleplerinde bulunabilirsiniz. Limit artırımı bankanın uygun bulması halinde gerçekleşecektir.

İlgili: Öğrenciler için 10 Kredi Kartı Önerisi

Bonus Genç kart şifresi nasıl alınır?

Kartınız onaylandı ve şifre almak istiyorsanız, 444 0 333 Alo Garanti telefon bankacılığı üzerinden şifrenizi alabilirsiniz. Aldığınız şifreyi daha sonra ATM ya da internet şubesi üzerinden değiştirebilirsiniz.

Bonus Genç kredi kartı ne zaman gelir?

En çok sorulan sorulardan biri de kredi kartının teslimatıyla ilgili oluyor. Eğer, banka tarafından kartınız adınıza onaylanmışsa en geç 1 hafta içerisinde adresinize teslim edilecektir. Bu süreçle ilgili başvuru esnasında bankadan sizi aradıklarında net bir bilgi alabilirsiniz.

Bonus Genç Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası şubelerinden ya da Alo Garanti (444 0 333) telefon bankacılığı üzerinden Bonus Genç başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca, aşağıda vereceğimiz bağlantı üzerinden başvuru formunu doldurarak da işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Form üzerinde ad-soyad, telefon numaranız ve T.C. kimlik numaranız istenecektir. Yanınızda bulundurunuz.

Bonus Genç Başvuru Formu

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir