Kredi Kartları

Burgan Bank Bonus Card Başvurusu ve İnceleme

Ülkemizin en çok puan kazandıran kredi kartlarından biri olan Bonus Card, Burgan Bank tarafından da veriliyor. 2008 yılında Eurobank Tekfen hisselerini alarak Türkiye bankacılık sektörüne hızlı bir giriş yapan Burgan Bank, bireysel müşterilerine pek çok ayrıcalık sağlıyor.

Bu ayrıcalıkların en önemlisi de kredi kartları arasında oldukça popüler olan Bonus Card özellikleriyle hizmet veriyor olmasıdır. Burgan Bank, dört çeşit kredi kartı veriyor. Bu kartlar; Burgan Bonus Klasik, Plus, Premium ve Platinum. Seçimlerinizi aylık toplam harcama tutarına göre seçebiliyorsunuz. Örneğin, aylık 5000 TL’lik bir kredi kartı harcaması yapıyorsanız klasik kart seçimi yerine daha üst kartlardan birini seçmeniz sizlere daha fazla puan ve avantaj sağlayacaktır.

Burgan Bank’ın kart çeşitlerine tek tek bakalım. Burgan Bonus Klasik ile diğer tüm standart kredi kartların sağladığı avantajlardan yararlanabiliyorsunuz ve elbette Bonus puan kazanıyorsunuz. Burgan Bonus Plus, Bonus özelliklerinin tümünü taşıyor fakat daha fazla Bonus kazandırıyor. Burgan Bonus Premium da aynı şekilde puan özellikleri taşıyor ve son 12 ay içerisinde en az 150 TL tutarında bonus kazanmanız halinde kartınız bir sonraki seviyeye yükseltiliyor.

Burgan Bonus Platinum kart ile yurt içi ve yurt dışı harcamalarınızda kazanabileceğiniz en yüksek puanları kazanıyorsunuz. Burgan Bank Bonus Card başvurusu yaptığınız sırada hangi kart çeşidi almak istediğinizi söylemeniz gerekmektedir.

Burgan Bank Bonus Card Başvuru Bilgileri

Burgan Bank, Bonus Card başvurularını şimdilik almıyor. Fakat eğer Burgan Bank müşterisi iseniz internet şubesine giriş yaparak başvuru adımlarını tamamlayıp, kartınızın adresinize teslim edilmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunun dışında Burgan Bank Bonus Card Başvurusu yapabilmek için bankanın şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru sonucunuzu ise bankanın telefon şubesi aracılığıyla kontrol edebilmeniz mümkün.

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir