Kredi Kartları

CEPTETEB’den Yemeksepeti’nde %20 İndirim

Geçen hafta yapmamız gereken bazı şeyler üzerinde konuşurken bir an önce bankalar tarafından yapılan çeşitli kampanyaları sizlere ulaştırmayı seçtik.

Bundan böyle Kredi Kartı Kampanyaları kategorisinden sizlere, tüm bankalara ait yeni kart kampanyalarını ulaştıracağız. Kredi kartı kampanyaları gerçekten büyük önem taşıyor ve fırsatları beraberinde getiriyor. Çoğu tüketici kampanyalardan haberdar olmadan harcama yapıyor fakat kampanyalardan haberdar olduktan sonra yapacağınız her harcamayla indirimler, nakit puanlar ya da farklı ödüller kazanabiliyor olacaksınız.

Maximum, Axess, Bonus, Paraf ve World gibi diğer tüm kredi kartı kampanyaları takip ederek sizlere anında ulaştırmayı düşünüyoruz. Bir sonraki yazımızda bu kampanyaları Facebook ve Twitter üzerinden takip edebileceğiniz adresleri de sizlere bildireceğiz.

Şimdi vakit kaybetmeden ilk kampanyayı duyuralım, Türk Ekonomi Bankası’nın yeni şubesiz dijital bankacılık hizmeti olan CEPTETEB, Yemeksepeti üzerinden yapacağınız harcamaların %20’sini geri ödeyecek. Kampanya 31.07.2015 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak. Nasıl olacak diyorsanız, CEPTETEB kartınızla Yemeksepeti’nden verdiğiniz her sipariş tutarının %20’si 48 saat içinde kartınıza geri yüklenecek. Sipariş verirken, ” Online Kredi Kartı” ödeme seçeneğini tercih etmeniz gerekiyor. Aylık olarak en fazla 50TL’lik iade alabiliyorsunuz. 1 yıl içindeyse maksimum 250 TL tutarında iade almanız söz konusu oluyor.

Hem Yemeksepeti’nden sipariş veriyorsanız hem de CEPTETEB kullanıyorsanız işte büyük bir fırsat! Kampanya bitimine kadar 250 TL cebinize kalacak, daha ne olsun. Sonraki kampanya bildiriminde görüşmek üzere…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir