DenizBank: Bonus Kredi Kartı [İnceleme]

DenizBank tarafından sağlanan ve Bonus Card özelliklerine sahip olan Deniz Bonus Kredi Kartı ile cazip faiz ve kampanya avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

DenizBank Bonus Card Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı özelliklerini ve detaylarını inceleme panelimizde bulabilirsiniz. Fakat, biz biraz daha Deniz Bonus’un avantajların ve kampayaların bahsetmek istiyoruz. Mesela, Deniz Bonus Kredi Kartı’na ilk kez başvuru yapacaksanız 12 vadede harcama sözü verdiğinizde 50 TL’ye varan hediye Bonus kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca, DenizBank Bonus Card ile Shuttle, Gezi Hattı gibi özel avantajlardan da yararlanabiliyorsunuz. Deniz Bonus Kredi Kartı başvurusunda bulunmak için ilgili başvuru butonunu kullanabilirsiniz. DenizBank kredi kartıyla ilgili soru, görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden bize bildirebilirsiniz.

Bu kredi kartı Bonus özellikleri taşıdığından dolayı herhangi bir Bonus kampanyası yapıldığında sizlerde bu avantajlardan yararlanabileceksiniz. Kampanyaları Facebook ve Twitter hesapları üzerinden takip ederek, kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

DenizBank Bonus Card Başvurusu

DenizBank Bonus kredi kartına aşağıda vereceğimiz buton yardımıyla başvuru işleminizi gerçekleştirebileceksiniz.

DenizBank Bonus Card başvurusu yapmadan önce bir form doldurmanız gerekmektedir, bu formu dolduracağınız sırada ön onay alınabilmesi için kullandığını cep telefonunuzun yanınızda bulunması ve aynı zamanda T.C. kimlik numaranızın yanı sıra kimlik bilgilerinizin, ev ve iş yeri adreslerinizin de yanınızda bulunması gerektiğini hatırlamak isteriz.

[button color=”” size=”” type=”” target=”” link=”http://www.denizbank.com/kartlar/basvuru/kk-basvuru-formu.aspx?ktype=kkart&Ref=bonus_site&RefID=0″]DenizBank Bonus Card Başvuru Formu[/button]

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu