Kredi Kartları

DenizBank D-Şarj Bonus Kredi Kartı

DenizBank, D-Şarj adını verdiği yeni ürünüyle genç ve üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar listesine girdi. Bu yazıda D-Şarj kredi kartının özelliklerinden ve sağladığı avantajlardan bahsedeceğim.

Öneri: Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Daha önce öğrenciye kredi kartı sağlayan bankalarla ilgili tüm alternatifleri yazdığımız yukarıda öneri olarak verdiğim bir yazı hali hazırda var. Fakat, zaman içerisinde pek çok banka gençlere özel kredi kartı ürünü çıkarttı ve çıkartmaya devam ediyor. DenizBank’ın D-Şarj kredi kartı da ilgili yazımızdaki alternatifler arasında artık yer alıyor. Alternatifler için bahsettiğim yazıya göz atmanızı tavsiye ederim.

DenizBank D-Şarj Bonus Özellikleri

Gençlere, üniversite öğrencilerine verilen kredi kartlarının en güzel yanı birçok cazip özelliğe sahip olmasıdır. Muhtemelen bu cazip özelliklerden bir tanesi de kredi kartı kullanım ücretinin alınmıyor olmasıdır; ama D-Şarj Bonus da ne yazık ki, ilk yıl 3 TL sonraki yıllarda 33 TL kart kullanım ücreti alındığını belirtmek isterim. Günümüzde pek çok banka kart kullanım ücreti alıyor olsa da özellikle öğrencilere kredi kartı veren fakat kart kullanım ücreti almayan bankaların var olduğunu biliyoruz. Öğrenciler için her kuruş paranın büyük değeri var, böyle bir ücret alınmasaydı çok daha iyi olurdu.

D-Şarj kartın olumsuz yanını bir kenarı bırakıp, sağladığı avantajlara geçmek istiyorum.

Bonus Puan ve Hızlı Ödeme Özelliği

D-Şarj kart Bonus özellikleri taşıdığından dolayı Bonus üye işyerlerinde kartınızla yaptığınız tüm harcamalardan puan kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda tüm Bonus Card kampanyalarından yararlanıp, taksit imkanlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Visa payWave özelliğine sahip D-Şarj Bonus ile 50 TL ve altındaki tüm harcamalarınızı şifre girmeden kolayca ödeyebiliyorsunuz.

Ekstra İndim Fırsatları

D-Şarj Bonus ile 6 ay boyunca yapacağınız en az 200 TL’lik harcama sözüne anında 10 TL Bonus kazanabiliyorsunuz. Öte yandan, yurt içi kafe/restoran harcamaları, tiyatro/sinema bilet alımlarında da %10’luk indirimlerden yararlanabiliyorsunuz.

Kaptan Hesap

DenizBank’ın D-Şarj ürünüyle birlikte kredi kartının yanı sıra bir banka hesabı ve banka kartına da sahip oluyorsunuz. Böylece, bu hesap üzerinden D-Şarj Paracard ile para yatırabiliyor ve para çekebiliyorsunuz. Aynı zamanda EFT, Havale gibi işlemleri de kolayca gerçekleştirerek fatura ödemelerinizi de yapabiliyorsunuz.

Dikkatimi çeken bir diğer özellik de vadesiz hesabın yanı sıra yatırım yapabileceğiniz “Kaptan Hesap”. Bu hesap sayesinde B tipi Likit Fon, Gecelik Vadeli Mevduat veya döviz olarak paranızı değerlendirebiliyorsunuz. Bu gerçekten önemli bir avantaj D-Şarj, kredi kartı ve vadesiz hesap ihtiyacınızı giderdiği gibi aynı zamanda yatırım hesabı ihtiyaçlarınızı da gidererek, yatırım yapabilmenizi sağlıyor.

Eğitim Kredisi

Lisans, Doktora yada master programlarına kabul edildiğiniz taktirde kabul belgenizle birlikte DenizBank’tan 10.000 TL’ye kadar eğitim kredisi alabiliyorsunuz. Detaylarını şurada anlattım.

fastPay ile Mobil Cüzdan

DenizBank’ın muhteşem bir ürünü olan fastPay ile istediğiniz herhangi bir banka kartını kullanarak ödeme yapabiliyor ve aynı zamanda mobil cüzdanınıza 7 gün 24 saat para gönderilebiliyor ve para çekebiliyorsunuz. D-Şarj kredi kartınızı fastPay’e tanımladığınız takdirde uygulamayı ödeme yapmak için kullanabilirsiniz. Konuyla ilgili detayları fastPay Uygulaması için Kullanım Rehberi adlı yazıdan okuyabilirsiniz.

DenizBank D-Şarj Bonus Kredi Kartı Başvurusu

D-Şarj kart şu anda internet üzerinden başvuru kabul etmediği için ne yazık ki buradan başvuru bağlantısı veremiyorum. D-Şarj öğrencilere yönelik bir kredi kartı olduğundan dolayı öğrenci belgenizle birlikte başvuru yapmanız gerekmektedir.

Öğrenci belgenizle birlikte en yakın DenizBank şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

DenizBank’ın D-Şarj Bonus kartını kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız tavsiye eder misiniz? Bize yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu