Kredi Kartları

DenizBank Sea Miles Bonus Kredi Kartı [İnceleme]

Eğer sıklıkla ulaşım için İDO‘yu tercih ediyor ve aynı zamanda kredi kartı da kullanıyorsanız, DenizBank‘ın hazırlamış olduğu ürün Sea Miles Bonus tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir kredi kartı.

Bu kredi kartının en güzel yanlarından birisi de Bonus özellikli olmasıdır. Yani, Bonus kampanyalarından yararlanıyorsunuz, Bonus puan kazanıyorsunuz ve aynı zamanda Sea Miles özelliği sayesinde mil puan biriktirebiliyorsunuz. Sea Miles Bonus’un kredi kart limiti müşteriden, müşteriye farklılık gösterebiliyor. Bankanın da uygun görmesi koşuluyla dilerseniz sonradan limit artırımı veya azaltma işlemi yapabiliyorsunuz.

Her 1.000 Türk Lirası değerindeki harcamalarınıza ortalama 20.00 Türk Lirası kazanç getirisinin olduğunu söylemek mümkün. Kredi kartın yıllık 72 TL gibi bir kullanım ücreti var. Nakit çekim faiz oranı yüzde 2,02. Alışveriş faizi yüzde 2,02 ve gecikme faiz oranı ise yüzde 2,52 seviyesinde. 250 bini aşkın üye işyeri bulunan Bonus özellikli Sea Miles Bonus’da toplanan millerinizin yalnızca İDO’dan dış hat bileti alarak kullanabileceğinizi de belirtelim.

DenizBank Sea Miles Bonus Başvurusu

DenizBank Sea Miles Bonus kredi kartına başvuru yapabilmeniz için birkaç yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden ilkleri: DenizBank Şubeleri ve 444 0 800 numaralı müşteri hizmetleri…

Diğer seçeneklerden biriyse SMBONUS yazıp, boşluk bırakarak, TC Kimlik Numaranızı 3280’e göndermenizdir. Ayrıca, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı kullanıyorsanız bu alan üzerinden de başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu