Kredi Kartları

Diners Club Card, ABank ile Türkiye’de

1968 yılında Koç Grubu’nun Koç Bank ile Türkiye’ye ilk kez getirdiği Diners Club kredi kartı seneler sonra yeniden ABank ile Türkiye’ye geldi.

1991 yılından bu yana Türk bankacılık sektöründe hizmet veren ABank, dünyanın öncü direkt bankacılık ve ödeme sistemi Diners Club International ile Diners Club Card ayrıcalıklarını yeniden yaşatmaya devam edecek.

Kurulduğu 1950 yılından bu zamana kadar alanındaki yeniliklerle adından söz ettiren ve “dünya vatandaşlarının kredi kartı” olarak bilinen Diners Club Card, dünya genelinde 185’ten fazla ülkede, milyonlarca üye işyerinde geçerli tanınmış marka ve restoranlarda ayrıcalıklı avantajlar sağlıyor.

ABank Diners Club Ayrıcalıkları

Dünyadaki ve Türkiye’deki seçkin restoranlarda çok özel indirimler, dünya genelinde 600’den fazla lounge’dan bedelsiz yararlanma ve tercih edilebilecek havayolundan özel mil programı ile ücretsiz uçak biletleri Diners Club Card özellikleri arasında yer alıyor.

Abank, Diners Club Platinum Card ve Diners Club Black Card şeklinde iki tip seçenek sunuyor. Diners Club Platinum her 1 TL’lik alışverişte 1 Mil, Diners Club Black ise her 1 TL’lik alışverişte 1.5 Mil kazandırıyor. Diners Club Card başvuruları ise yalnızca ABank şubelerinden yapılabiliyor.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir