Finansbank: CardFinans Kredi Kartı [İnceleme]

21.01.2022

Finansbank’ın sunduğu CardFinans onbinlerce üye iş yeriyle avantajlı bir kredi kartı olarak karşımıza çıkıyor. CardFinans’ın sağladığı avantajlara bakalım… CardFinans’tan Anında Kredi acil nakit ihtiyaçlarınızı beklemeden karşılayabilmeniz için geliştirildi.

Bundan böyle önemli ihtiyaçlarınızı ötelemek zorunda kalmayacaksınız. Hızlı, formalitesiz, kefilsiz ve düşük işlem ücreti ile Anında Kredi’nizi ‘anında’ alacaksınız.

Finansbank CardFinans Özellikleri

Fatura ödemeleriniz için tek yapmanız gereken CardFinans’ınızı kullanmak! CardFinans ile ister Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, ister Tek Seferlik fatura ödemelerinizi gerçekleştirin. Taksit kolay özelliği ile alışveriş yaptığınız mağazada taksit uygulaması yok ve ödemenizi kartınızdan tek ödeme ile yapmak zorunda kaldınız. Hiç üzülmeyin. TaksitKolay talimatı vererek, CardFinans’ınızla yaptığınız harcamayı hemen taksitlendirin.

Harcama uyarı servisi özelliği ile kredi kartı ekstrenizde beklenmeyen süprizlere SON! Harcama Uyarı Servisi hizmetine ücretsiz kayıt olarak, aylık hesap özeti tutarınız talimatınız ile belirlemiş olduğunuz rakama ulaştığında kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Belirlemiş olduğunuz limite, geçmiş dönemden gelen ve o aya yansıyacak taksit tutarı da dahil edilir. Beklenmeyen sürprizler hayatınızın akışını değiştirebilir. CardFinans Ekstre Güvencesi Hayat Sigortası yaptırın, zor günlerinizde size destek olacak, hayatınızı düzene koymanıza yardımcı olacak bir korumanız olsun. Zor günlerde ekstre ödemelerinizi düşünmeyin.

Taksitli Nakit Avans özelliği sayesinde, ihtiyaç anında, CardFinans’ınızla 7 gün / 24 saat nakit çekin. 6 ya da 9 taksitte ödeyin. Üstelik önceden belirlenmiş uygun faiz oranıyla, her ay ekstra faiz ödemeden.

CardFinans Eğitim ve Sağlık Programı’na üye olarak, hem geleceğinizi hem de yaşam kalitenizi ilgilendiren harcamalarınızı zorlanmadan yapın. 1 yıl boyunca, CardFinans üye işyeri olsun ya da olmasın, CardFinans ile tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin/tek seferde eğitim ve sağlık harcamalarınızı aylık 5 TL ücret karşılığında, vade farksız 4 taksitte ödeyin. CardFinans Eğitim ve Sağlık Programı’na üye olarak, hem geleceğinizi hem de yaşam kalitenizi ilgilendiren harcamalarınızı zorlanmadan yapın.

İhtiyaçlarınızı gerektiği zamanda karşılamak, istediklerinizi satın alabilmek için bir sonraki ayı beklemenize gerek yok! CardFinansınızla yaptığınız 100 TL ve üzeri harcamalarınızda ‘Harcama Öteleme’ hizmetinden yararlanın; ödemelerinizi 1 sonraki aya öteleyin. Finansbank kredi kartı ödemelerinizi rahatça yapmanız için bir seçenek sunuyor. Ekstre Taksit ile kredi kartı ekstrenizin asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan borcunuzu 6 ya da 9 ay taksitlendirebilirsiniz. Ekstre Taksit devreden borcunuzu bir sonraki ekstrenize yansıtmak yerine küçük taksitlere böler, ödemeleriniz hafifler. Size de kredi kartı borcunuzu kolayca ödemek düşer.

S-posta, yeni nesil bir SMS ekstre hizmetidir. Talimat verdikten sonra her ay kredi kartınıza ait ekstre bakiyeniz, asgari ödeme tutarınız ve son ödeme tarihiniz size SMS ile gönderilir. Ayrıca SMS metninin sonunda, ekstre görseline bir tık’la ulaşabileceğiniz bir link bulunmaktadır. Bu link’e tıkladığınızda cep telefonunuzdan Internet’e bağlanarak ekstrenizi kolayca ve hızlıca görüntüleyebilirsiniz.

Finansbank CardFinans Başvurusu

CardFinans kredi kartına başvuru yapmak için aşağıda vereceğimiz bağlantı yoluyla bir form doldurmanız yeterli olacaktır. Bu formu doldurmadan önce cep telefonu numaranız ve T.C. kimlik numaranızı yanınızda hazır bulundurunuz.

[button color=”” size=”” type=”” target=”” link=”https://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/hizli-kart-basvurusu.aspx?ref=WEB_merkez”]Finansbank CardFinans Başvuru Formu[/button]

YORUMLAR

 1. Durul dedi ki:

  Finansbank kredi kartı başvuru tamamlandı dedi ama iki gün oldu bankadan aramadılar direkt adrese gönderecekler sanırım. Ben ne olur ne olmaz diye tekrar başvuru yaptım.

 2. Onur Kıvrak dedi ki:

  Bu kadar güzel yorumlara dayanamadım Finansbank kredi kartına başvuru yaptım.

 3. burcak dedi ki:

  Öneriniz ve inceleme vesilesiyle Finansbank’ın kredi kartına başvuru yaptım. Umarım hayırlı olur.

 4. Tuğçe dedi ki:

  Cardfinans kampanyalarını iyi bulduğum için bende finansbank’tan yana kullandım kredi kartı tercihimi. Pişman olmayacağımı düşünüyorum.

 5. Riyan dedi ki:

  Arkadaşlar CardFinans Bonuscard’tan sonra bence kredi kartı anlamında en yoğun kampanya düzenleyen bankalardan biri. Bana kalırsa finansbank’ı kabul edin güzel kart.

 6. tevetoğlu dedi ki:

  Finanbank kredi kartına başvuru yaptım bugün. Bende başka bir banka kartı vardı sürekli problem çıkarıyorlar diye iptal ettim. Umarım finansbank cardfinans kredi kartıyla böyle sorunlar yaşamayacağız.

 7. Fertan dedi ki:

  Finansbank Türkiye’de en güvendiğim bankalardan biridir. Ben kredi kartını kullanıyorum oldukça memnun olduğunu söyleyebilirim. Hatta finansbank’ın enpara hizmeti var. Bütün hesabımı oraya taşıdım ama enpara kredi kartı hizmeti vermiyor diye finansbank’ta hala kredi kartımı kullanıyorum. Enpara kredi kartı verecek olursa, yine oradan alacağım ve finansbank’tan şaşmam.

 8. Kaan Haylaz dedi ki:

  Ben finansbank’ın cardfinans kartına günler önce başvurdum ama henüz bir geri dönüş yapılmadı. Araştırma yaptığımda en uygun kredi kartının cardfinans olduğunu gördüm. Olmadı başka bankaya başvuru yapacağım.

 9. Rıza dedi ki:

  Uzun zamandır Finansbank’ın Cardfinans kredi kartını kullanıyorum ben gayet memnunum. Sadece limit artımı konusunda sorun yaşıyordum onu da hallettiler ama yeni bir kredi kartına ihtiyacım var. Birini eşime vermek istiyorum. Eşim çalışmıyor ek kart çıkarsam mı yoksa adına başka bir kredi kartı başvurusu yapsam mı diye düşünüyorum. Ek kart çıkartırsam benim limit üzerinden kullanmak zorunda kalacağından yetecek mi bilemiyorum. Tek bildiğim finansbank cardfinans iyi bir kredi kartı tavsiye ederim.