BankalarKredi Kartları

Finansbank: Fix Card Kredi Kartı [İnceleme]

Bugün kredi kartı incelememizde Finansbank‘ın Fix Card‘ını detaylarıyla anlatmaya çalışacağız.

Fix Card’ın en büyük avantajlarından biri kredi kartı ve banka kartını birleştirmiş olmasıyla karşımıza çıkıyor. Fix Card’ın ön yüzü kredi kartıyken, arka yüzü banka kartı olarak kullanılıyor. Aynı şekilde kartın ön yüzünde kredi kartı numaralarınız yazarken, arka yüzünde mevduat hesabınızın numarası bulunuyor. Alışverişleriniz esnasında kredi kartı ya da banka kartı tercihinize göre işlem yapabiliyorsunuz.

Finansbank Fix Card Özellikleri

Temassız özelliği ile 50TL tutarı ve altındaki harcamaları saniyeler içersinde yapabilirsiniz. Fix Card sizelere ParaPuan özelliği ile avantaj sağlamaktadır. Daha öncesinde Finansbank’ın CardFinans kredi kartını da incelediğimizi ve dilerseniz o incelemeyide okuyabileceğinizi hatırlatırız.

Fix Card, kart basım ve gönderim ücreti olarak 15TL alıyor. Kredi kartınızda bulunan borç faizlerinize faiz uygulanmıyor. Yalnızca ana borcunuzun üzerine bir faiz uygulaması yapılıyor. Fix Card, kendine has kampanyalar düzenlediği gibi aynı zamanda CardFinans özelliğine sahip olduğundan dolayı bu CardFinans için yapılan kampanyalarda bu kart için geçerli olmaktadır.

Finansbank Fix Card Başvurusu

Fix Card‘a, aşağıda vereceğimiz bağlantı formu üzerinden ya da Finansbank şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi Finansbank internet şubesi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Formu doldurduğunuz anda kimlik bilgileriniz sizden isteneceğinden dolayı yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Finansbank Fix Card Başvuru Formu

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir