Kredi Kartları

Garanti Bankası: Garanti Flexi Kredi Kartı [İnceleme]

Garanti Bankası’nın klasik Bonus özellikli kredi kartına alternatif olarak geliştirilen Flexi ile tüm Bonus kampanyalarına katılabiliyorsunuz. Fakat, tek farkı istediğiniz kampayayı kendiniz seçiyorsunuz. Yani kendi kredi kartınızın özelliklerini Garanti Flexi ile kendiniz yaratıyorsunuz.

Tüm Garanti Bankası kredi kartlarında olduğu gibi Flexi kredi kartıyla da tüm Bonus üye işyerlerinden alışveriş yapabiliyor ve varsa kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz. Garanti Flexi’nin bir başka özelliği de yıllık kart ücretinden, hesap ekstrelerinize, yararlanmak istediğiniz kampanyalara göre her şeyi kendiniz belirliyorsunuz.

Garanti Flexi Kart Özellikleri

Garanti Flexi’nin diğer özelliklerine bakacak olursak, siz Flexi kart kullanıcılarına Alışveriş Sigortası ve Yurtdışı Seyeht Sağlık Sigortası sağlıyor. Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda ise nakit avanslarınızı Garanti Paramatikleri, Alo Garanti ve İnternet Bankacılığı’ndan hesabınıza kolayca aktarabiliyorsunuz. Ayrıca, hiçbir ek bedel ödemeden nakit avansınızı ihtiyacınız kadar çekip, takistler halinde de ödeyebiliyorsunuz. Bir benzer diğer özelliği olan Taksitli Para ile de acil paraya ihtiyacınız olduğunda ihtiyaçlarınızı ertelemeye gerek duymadan anında nakit paranızı alabiliyorsunuz.

Cards International; En İyi Yeni Kredi Kartı Ürünü

Flexi Card, 2006 Yılında Lanse Edilen En İyi Kredi Kartı (Best Launch in 2006) ödülünü aldı.
Kart sektörünün en prestijli yayınlarından biri olan Cards International’ın her yıl düzenlediği konferanslar kapsamında verilen ödüller, sektörün uluslararası alanda tanınmış danışmanları ve uzmanlarıyla birlikte VRL Knowledgebank’ın araştırma ekibi ve sektör yazarları tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda sahiplerini buluyor. 11 farklı kategoride verilen Cards International Global Awards, kredi kartı dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösteriliyor.

Az önce yukarıda Flexi kartın özelliklerini kendiniz belirleyebilirsiniz demiştik, Flexi kartınızı yaratmaya başlamak için sayfamız üzerinde bulunan Flexi Başvurusu butonuna giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Flexi kredi kartınızı yaratmak için, kampanyanızı seçin, faiz oranları ve bonus özelliklerini girin ve kartınız üzerinde kullanmak istediğiniz görseli yükleyin. Tüm işlem bu kadar. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda Flexi kartınızı kullanmaya başlayabileceksiniz.

Garanti Flexi Kart Başvurusu

Garanti Bankası’nın Garanti Flexi kredi kartına başvuru yapmak için aşağıda vereceğimiz bağlantı içerisinde yer alan formu doldurabilirsiniz. Formu doldurmadan önce kimlik bilgilerinizi yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

Garanti Flexi Başvuru Formu

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir