BankalarKredi Kartları

Garanti Bonus Card Nedir?

Garanti’nin gençlere sunduğu bir diğer bankacılık hizmeti ise; ”Garanti Bonus Card”. Peki bu Bonus Card nedir? Ne işe yarar? Kimlere veriliyor? Sizlere bu başlıklar altında bir kaç bilgi paylaşacağız ve Bonus Card’ınızı nereden ve nasıl alacağınızın bilgisini paylaşacağız!

Garanti Bonus Card Nedir?

Garanti bankacılık anlamında ön sıralarda yer alan bir banka diyebiliriz çünkü verdiği hizmetler olsun, gösterdiği ilgi ve diğer konular olsun daimi olarak müşterisine değer veren ve ilgi gösteren bir banka oldu, olmaya da devam ediyor.

Garanti’nin tüm müşterilerine yeni bir bankacılık hizmeti bulunuyor. Bu bankacılık hizmetinin adı; Garanti Bonus Card. Bonus Card bir kredi kartı ve bu kredi kartıyla içerisine tanımlanmış olan bakiyenizi kullanarak istediğiniz yerde limitiniz kadar alışveriş yapabilir veya paranızı çekebilirsiniz. Aynı zamanda internet bankacılığı işlemlerinizi açarsanız daha bir çok hizmetten de ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Garanti Bonus Card Nasıl Alınır?

Garanti Bonus Card’ınızı almak için ilk önce garanti.com.tr adresine girdikten sonra menülerin yardımıyla Bonus Card menüsünü buluyorsunuz ve daha sonra bu menüden sizden istenilen bilgileri girerek hemen Garanti Bonus Card için başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilir: Bonus Kredi Kartı Başvurusu için 10 Banka Tavsiyesi

Yaptığınız başvurudan sonra sizi Garanti’nin müşteri hizmetleri arıyor ve bir kaç bilgi sunarak kart işlemlerinizi tamamlamış oluyorsunuz. Kartınızın sizin tarafınıza ulaşması için ve kullanabilmeniz için ortalama olarak 1 hafta veya 15 gün boyunca beklemeniz gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu