Kredi Kartları

Halkbank: Paraf Kredi Kartı [İnceleme]

Halk Bankası’nın müşterilerine özel olarak sunduğu Paraf Card, ayrıcalıklı hissettirmeye devam ediyor. Paraf kredi kartının en büyük özelliklerinden biri, her ay istediğiniz bir günü “Paraf Günü” olarak seçebiliyor olmanız. Her ay seçtiğiniz Paraf Günü’nde yüzde 5 indirim, artı 4 taksit fırsatı, 2 ay ödeme erteleme ya da 5 kat ParafPara kazanma ayrıcalıklarından yararlanabiliyorsunuz.

Halkbank Paraf Kart Özellikleri

Paraf kredi kartıyla; yapacağınız alışverişlerden ParafPara kazanabiliyorsunuz. 1 ParafPara 1 TL’ye denk gelmektedir. Paraf üye işyerlerinde yapılan kampayalardan da yararlanabildiğiniz gibi taksitli alışverişler için de Paraf kredi kartını kullanabiliyorsunuz.

Halk Bankası, Paraf kart özellikleri sayesinde artı taksit imkanlarından yararlanabileceğiniz gibi taksit erteleme fırsatlarından da yararlanabiliyorsunuz.

Paraf kredi kartıyla ilgili faiz oranları ve detaylı bilgiye inceleme alanından ulaşabilir, Başvuru butonuyla Paraf karta başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank Paraf Kart Başvurusu

Halkbank‘ın Paraf kredi kartına başvuru yapmak için aşağıda vereceğimiz butonu takip ederek başvuru forumunu doldurabilirsiniz. Bir ön kabul niteliğinde olan hızlı başvuru sayesinde Halkbank Paraf ekibi size geri dönüş yapmaktadır.

Eğer, Halkbank’ta bir hesabınız varsa internet şubesi üzerinden de başvuru gerçekleştirebileceğinizi eğer internet kanalı hesabınız yoksa telefon ve şube bankacılığı ile başvuru yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Başvuru formunu doldurduğunuz esnada kimlik bilgilerinizi yanınızda bulundurmayı unutmayın. Sizlerden bu bilgilerin yanı sıra ev, iş yeri adresi ve telefonu gibi bilgilerde istenecektir.

[button color=”” size=”” type=”” target=”” link=”https://www.parafcard.com.tr/HizliBasvuru”]Halkbank Paraf Kart Başvuru Formu[/button]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu