Kredi Kartları

HSBC’den HSBC Concept Kredi Kartı [İnceleme]

HSBC bankası tarafından yeni sunulmaya başlayan HSBC Concept kredi kartının en büyük avantajını en başından söyleyelim. HSBC Concept kartının yıllık aidatı bulunmuyor. Yani bu kredi kartını kullanmak için senelik kart kullanım ücreti ödemiyorsunuz.

HSBC Concept Kart Özellikleri

HSBC Concept ile Advantage ya da NakitPuan kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız, yararlandığınız kampa için ek bir ücret ödemeniz gerekiyor. HSBC Concept kredi kartıyla yararlanmak istediğiniz kampanyaları bir sene boyunca kredi kartı ekstrenizden de kolayca takip edebiliyorsunuz.

HSBC bankasının sunmuş olduğu kredi kartıyla ilgili aylık alışveriş kredi faizi gibi detayları inceleme bölümünden görebilirsiniz.

Ayrıca HSBC bankası bu kredi kartını üniversite öğrencilerine özel olarak revize ederek, HSBC Concept Üniversiteli kredi kartı da hazırlamıştır. HSBC Concept kredi kartlarına başvurmak için ilgili buton bağlantısını takip ederek, başvuruda bulunabilirsiniz.

HSBC Consept Kart Başvurusu

Yenilenen Advantage programı ile yeni bir HSBC kredi kartına sahip olmanız size birçok avantajı da beraberinde getirecek. Aşağıda vereceğimiz buton yardımıyla bu kredi kartına başvuru yapabilmek için gerekli formu doldurmanız başvurunuzun alınması için yeterli olacaktır.

HSBC Concept başvurusu yaparken Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı ve kişisel bilgileriniz yer aldığı kimliğinizi yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Başvuru formunu doldurduğunuz sırada bu bilgilerin sizden isteneceğini hatırlatmak isteriz.

HSBC Concept Kart Başvuru Formu

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir