Kredi Kartları

ING Bank: Pegasus Plus Kart Kredi Kartı [İnceleme]

Sürekli uçuş seyehatleri yapıyorsanız, ING Bank’ın Pegasus Havayolları ortaklığıyla hazırlamış olduğu ING Pegasus Plus Kart tam size göre.

ING Pegasus Plus Kart Özellikleri

ING Pegasus Plus Kart ile yapacağınız mal ve hizmet harcamalarınızda yüzde 1 UçuşPuan kazanırken, Pegasus Havayolları ile gerçekleştirdiğiniz seyehatlerde ise yüzde 2 UçuşPuan kazanıyorsunuz. 1 UçuşPuan 1 TL değerinde oluyor. Ayrıca, Bonus özelliklerine de sahip olan ING Pegasus Plus kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerinizden Bonus puan da kazanabiliyor ve alışverişlerinizi taksitli olarak yapabiliyorsunuz.

Her şeyden önemlisi ise ING Pegasus Plus Kart’ın yıllık kart ücreti bulunmuyor. Genellikle uçaklarla seyahat yapan herkesin tercih edebileceği özel bir kart olan ING Pegasus Plus Kart en popüler uçuş kartlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

ING Pegasus Plus Kart özelliklerini inceleme alanından görebileceğiniz gibi başvuru butonuyla kredi kartına başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

Genelde sık sık uçakla seyahat yapıyorsanız özellikle de Pegasus aracılığıyla mutlaka bu kartı tercih etmenizi öneririz. UçuşPuan’ların yanı sıra birçok avantajdan da bu kart sayesinde yararlanabiliyorsunuz.

ING Pegasus Plus Kart Başvurusu

ING Bank Pegasus Plus kredi kartına vereceğimiz bağlantı üzerinden ulaşabileceğiniz formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunu dolduracağınız anda kimlik bilgilerinizin ve ön onay kodu SMS ile bildirilecek olan cep telefonunuzu yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

[button color=”” size=”” type=”” target=”” link=”https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/pegasus-kredi-karti-basvuru-formu”]ING Pegasus Plus Kart Başvuru Formu[/button]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu