İnternetten Kredi Kartı Başvurusu [Hızlı]

21.01.2022

İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz onlarca banka arasından en avantajlı olanlarını sizler için derledik. Telefon ve şube bankacılığını kullanmadan anında kredi kartı veren bankalardan yararlanıp kart taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bu bankaları listelemeden önce bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Eğer, herhangi bir şekilde bankalarla ödeme süreçleri konusunda sorun yaşamadıysanız anında yeni bir kredi kartına sahip olabilirsiniz. Bunun için belirli bir gelire sahip olmanız gerekli, çalışan, emekli ya da öğrenci olabilirsiniz. Eğer bir öğrenciyseniz: öğrenciler için kredi kartı önerileri adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

En hızlı şekilde internetten kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz 10 bankayı sizler için listeledik. Hızlı başvuru veya başvuru bağlantısı aracılığıyla istediğiniz karta anında talep gönderebilirsiniz.

1. TEB Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Ekonomi Bankası, (kısaltma: TEB) internetten kredi kartı başvurusu alan bankalardan birisidir. Türkiye’nin en avantajlı kartlarından olan Worldcard ve Bonus kartlara isteğiniz dahilinde başvuruda bulunabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Hızlı Başvuru.

2. Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu
Garanti Bankası’nın en yaygın kartlarından olan Bonus özellikli tüm kartlara internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankası’nda herhangi bir hesabınız bulunuyorsa internet şubesinden kartınıza hemen başvurabileceğinizi unutmayın.

Garanti Bonus Card Hızlı Başvuru.

3. Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu
Şu anda çeşitli kampanyalarla para ödülleri dağıtan Finansbank’ın en kullanılabilir ve avantajlarla dolu kredi kartına internet üzerinden kolayca başvuru yapabiliyorsunuz. CardFinans, CardFinans Xtra, CardFinans Emekli, CardFinans Nakit ve CardFinans Nakit özellikli kartlara başvurmak için internet üzerinden kısa bir form doldurmanız yeterlidir.

CardFinans Hızlı Başvuru.

4. YapıKredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu
Türkiye’nin en eski ve yenilikçi bankalarından biri olan YapıKredi Bankası’nın Worldcard, Adios gibi tüm kartlarına internet üzerinden başvuru olanağınız vardır.

Worldcard Hızlı Başvuru.

5. HSBC Bankası Kredi Kartı Başvurusu
Neredeyse bankalarla ilgili tüm listelerimizde önerdiğimiz bankalardan biri olan HSBC ile Advantage ve en yeni ürünü Concept kredi kartlarına internet üzerinden kısa bir form doldurarak hızlıca başvuruda bulunabilirsiniz.

HSBC Advantage Hızlı Başvuru.

6. DenizBank Kredi Kartı Başvurusu
İnternet üzerinden başvuru olan bir diğer bankamızda listemizin altıncı sırasında yer alıyor. DenizBank’ın Bonus özellikli kredi kartına web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizbank Bonus Hızlı Başvuru.

7. İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu
Türkiye’nin en büyük ikinci bankası olan Türkiye İş Bankası’nın Maximum kredi kartı listemizin yedinci sırasında yer alıyor. Bu kredi kartıyla alışverişlerinizde Maxipuan kazanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Hızlı Başvuru.

8. ING Bank Pegasus Plus Kredi Kartı

Eğer sürekli uçuş seyahatleri yapıyorsanız, sizleri de unutmadık. Uçuş mili ve aynı zamanda alışveriş puanı kazanabileceğiniz ING Pegasus Plus kredi kartını listemize ekledik.

ING Bank Pegasus Plus Hızlı Başvuru.

9. Halkbank Paraf Kredi Kartı

Halkbank tarafından dağıtılan ve her ay çeşitli kampanyalar düzenleyen Paraf kredi kartıyla taksit avantajlarından yararlanabileceğiniz gibi puanda kazanabiliyorsunuz.

Halkbank Paraf Hızlı Başvuru.

10. Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı

Ülkemizin en büyük bankası Ziraat Bank tarafından dağıtılan Maximum kredi kartıyla avantajlı alışveriş fırsatlarını yakalayıp, alışverişlerinizde puan kazabilirsiniz.

Ziraat Bank Maximum Hızlı Başvuru.

Not: Kredi kartlarına başvuruda bulunmak için ilgili bankanın web sitesine girmeniz yeterli. Verdiğimiz bağlantılar ilgili bankaların kredi kartı başvuru formlarına direkt ulaşmaktadır. Yalnızca bağlantılardan erişeceğiniz formları doldurarak internetten hızlı kredi kartı başvurusu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Hüseyin dedi ki:

    Garanti bankası hızlı kredi başvurusu yapmak istiyorum.

  2. İhsan dedi ki:

    Birçok yerde internetten kredi kartı başvurusu yapılan bankalar konusunda yayınlar girilmiş lakin bu karşılaştırmayı ve listeyi sevdiğimi söyleyebilirim. İki bankaya başvurumu gönderdim. Hangisi diye soracak olursanız: garanti bankası bonus kart ve finansbank’ın cardfinans a başvurdum.