Kredi Kartları

İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı [İnceleme]

Türkiye İş Bankası’nın Aidatsız Maximum kredi kartı adından da anlaşılabileceği üzere herhangi bir kart kullanım ücreti almamaktadır. Aynı şekilde Maximum özellikleri taşır ve gerçekleştirilen kampanyalardan yararlanmanızı sağlar.

Bu kartın en büyük avantajların biri aidatsız olmasıdır. Karta ilişkin faiz ve üye işyeri sayısı bilgileri yazı sonundaki inceleme tablomuzdan görebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İş Bankası Maximum Aidatsız Kart Özellikleri

Kredi kartımızın Maximum özellikli olduğunu söylemiştik, bu da demek oluyor ki, reklamlarda gördüğünüz tüm Maximum kredi kartı kampanyalarından yararlanabileceksiniz. Aynı zamanda taksit fırsatlarından yararlanabilirken, MaxiPuan kazanarak sonraki alışverişlerinizde bu puanları nakit olarak kullanabileceksiniz.

Genel özelliklere bakacak olursak; Maximum Aidatsız kart, kredi kartı olduğu gibi aynı şekilde ATM kartı özelliklerini de taşımaktadır. Yani herhangi bir başka kart taşımadan yalnızca bu kartınızı taşıyıp, banka hesaplarınız arasında geçiş yapabilir ve kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Eğer nakit paraya ihtiyacınız olursa nakit avans çekip 9 taksit avantajıyla geri ödemelerinizi yapabilirsiniz. Gerekli başvuru bilgileri bir alttaki başlıkta görebilirsiniz.

İş Bankası Maximum Aidatsız Kart Başvuru

Genellikle kredi kartı başvuruları için web sitemizde ilgili bankalara bağlantı veriyor ve sizi direkt başvuru formuna yönlendiriyorduk fakat İş Bankası Aidatsız karta internet üzerinden başvuru yapılamadığı için şubeye gitmeniz gerekiyor. Ayrıca bir başka başvuru yolu daha var:

AİDATSIZ yazıp boşluk bırakıp TCKN’nizi yazarak 4402’ye SMS göndererek başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yukarıdaki kısa mesaj yoluyla kredi kartına başvurmanız çok daha kolay olacaktır. Ayrıca, İş Bankası’nın normal kredi kartına başvuru yapmak istiyorsanız ilgili şu yazımıza “İş Bankası: Maximum Kart Kredi Kartı” giderek en aşağıda bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu