Odeabank: Bank’O Card Kredi Kartı [İnceleme]

Türkiye’nin en yeni bankalarından biri olan Odeabank tarafından kendi müşterilerine özel olarak hazırlamış olduğu kredi kartı Bank’O Card özel avantajlar sağlıyor.

Odeabank Bank’O Card Özellikleri

Bank’O Card için en büyük özelliğin yıllık kart ücreti olmaması olduğunu söyleyebiliriz. Bank’O Card sahipleri yıllık kart kullanım ücreti ödemiyorlar. Ayrıca, Odeabank’ın sunmuş olduğu kampayaların yanı sıra özel nakit avans ve diğer düşük faiz oranlarıyla özel bir kullanım sağlıyor.

Bank’O Card kredi kartını kullandığınız da nakit paraya ihtiyacınız olduğu anda tek bir telefonla ya da Odeabank ATM’lerinden kısa bir başvuruyla nakit avansınız cazip faiz oranlarıyla hesabınıza yükleniyor. Taksitli nakit avans kolaylığı ile Bank’O Card kredi kartınızla 9 taksite kadar nakit avans çekebiliyorsunuz.

Bu kredi kartının en güzel yanı ise ödeme erteleme yoluyla Bank’O Card kredi kartınızın borçlarını erteleyebiliyor olmanız.  Yeni bir banka olmasına karşın şubelerini gün geçtikçe artıan Odeabank’a kredi kartı borçlarınızı bankanın ATM’leri, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve Akbank ATM’lerinden bedelsiz olarak yatırabiliyorsunuz.

Bank’O Card kredi kartına başvurmak için ilgili butonu kullanabilir, Odeabank kredi kartıyla ilgili detayları inceleme alanından görebilirsiniz.

OdeaBank Bank’O Card Başvurusu

OdeaBank altı çeşit kredi kartı hizmeti vermektedir. Aşağıda vereceğimiz Bank’O Card başvuru butonu üzerinden gerekli bilgileri girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru forumunu doldurduğunuz esnada cep telefonunuz ve kimlik bilgilerinizin yanında bulunması gerektiğini unutmayın.

[button color=”” size=”” type=”” target=”” link=”https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/kredi-karti-basvuru.aspx?1417719589811″]Odeabank Bank’O Card Başvuru Formu[/button]

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu