TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru ve İnceleme

Bugün sizler için kredi kartı incelemelerimizde TEB Bonus Card özelliklerini anlatacağız. Başvuru formuna yazı sonundan ulaşabilirsiniz. Ülkemizde en avantajlı ve bol kampanyalı kredi kartları arasında yer alan Bonus, Türk Ekonomi Bankası tarafından da alınabilen bir kart.

Bonus kartların en büyük avantajları arasında Bonus Puan kazanımları yer alıyor. Her alışverişinizde, fatura ödemelerinizde ve harcamalarınızda Bonus puan kazanıyorsunuz. Bu puanlarınızı sonraki harcamalarınızda kullanabiliyorsunuz. Faiz oranlarına ilişkin bilgileri en altta yer alan inceleme tablomuzda görebilirsiniz fakat tekrar yazalım. Diğer bankalarda olduğu gibi nakit çekim ve alışveriş faiz oranı yüzde 2,02 iken gecikme faizi yüzde 2,52 olarak belirlenmiş. Ayrıca, gecikme bildirim ücreti alınmıyor.

TEB Bonus kredi kartınızla Bonus üyesi iş yerlerinden 9 taksitle alışveriş yapabiliyorsunuz. Kartta sonradan taksitlendirme ve taksit erteleme gibi seçenekler bazı durumlar için geçerli. Söylememize gerek yok ama yine de yazalım; TEB Bonus ile kart limitiniz kadar nakit avans çekebiliyorsunuz. Kredi kart limiti ise her tüketiciye göre farklılık gösterebiliyor.

TEB, her zaman çeşitli Bonus kampanyaları düzenliyor. Aynı zamanda televizyon ve gazete reklamlarında gördüğünüz tüm Bonus Card ödüllerinden de yararlanabilmeniz mümkün. Bizim sizler için hazırlamış olduğumuz, Bonus kredi kartı kampanyaları kategorimizde yer alan yazılarla kolayca Bonus kart ödüllerini takip edebilirsiniz.

TEB Bonus Card Başvurusu

Türk Ekonomi Bankası’nın Bonus özellikli kredi kartına şubeler aracılığıyla başvuru yapabileceğiniz gibi aşağıda vereceğimiz bağlantı yoluyla internet formu kullanarak da başvuru yapabilirsiniz.

TEB Bonus başvuru yapmadan önce üç adet farklı kredi kartının olduğunu söyleyelim. Klasik TEB Bonus, TEB Bonus Total ve TEB Bonus She kartlarından herhangi birine başvuru yapabilirsiniz. Biz, inceleme de klasik kartı baz alarak özellikleri belirttik. Diğer kartlardan Total’in akaryakıt kampanyaları, She Bonus’un ise alışverişlerde ekstra avantajları bulunuyor.

Başvuru adımlarını tamamlamak için bankanın resmi başvuru adresine yönlendirileceksiniz. Başvuru formunu doldurun ve gönderin.

[button color=”” size=”” type=”” target=”” link=”http://www.teb.com.tr/kredi-karti-basvurusu/?kartTipi=B#step=1″]TEB Bonus Başvuru Formu[/button]

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu