BankalarKredi Kartları

Türkiye Finans: Happy Card Kredi Kartı

Happycard, Türkiye Finans ve Garanti Bankası işbirliğiyle yapılan anlaşma çerçevesinde Bonus özellikli olarak Türkiye Finans tarafından çıkarılan yeni bir kredi kartıdır.

Happy Card Bonus Platform üyesi olan tüm üye işyerlerinde, taksit seçenekleri ve Bonus Puan gibi Bonus karta ait tüm avantajları size sunan bir kredi kartıdır.

Happy Card ile dünyanın her yerinde harcama yapabilir ve bonus imkanlarından dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Happy Card’ınızla alışveriş yaptıkça bonus kazanır, kazandığınız bonusları program üyesi iş yerlerinde harcayabilir, isterseniz biriktirip daha sonraki alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Card Özellikleri

Happy Kart’ın sunduğu ücretsiz, komisyonsuz, vade farksız Avans ile acil ihtiyaçlarınıza çözüm bulun, geri ödemelerinizi vade farkı ödemeden rahatça yapın.

Happy Kart ile yaptığınız harcamalar üzerinden hak kazanacağınız Avans için, kullandığınız miktarın üzerinden kâr, komisyon, ücret ve sair herhangi bir ilave bedele katlanmadan geri ödeme yapabilirsiniz.

Yol yardımı (çekici, kurtarma hizmeti, yol kenarı yardımı)
Konut yardımı (çilingir, camcı, elektrik/su tesisatı)
Medikal yardım (Yılda 2 kez ücretsiz ilaç gönderimi, 1 kez eve doktor/ambulans hizmeti)
Yurt içi concierge (PC yerinde müdahale servis hizmeti, hediye ve çiçek gönderimi, otel bilgi ve rez. servisi vb.)
hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

TAKSİTLE, kredi kartlarımız ile yurt içi ve yurt dışında tek çekim olarak yapılan alışverişlerin müşteri talebi ile sonradan taksitlendirilebilmesidir. TAKSİTLE ile 2-9 taksit arasında istenilen sayıda taksit yapılabilir. Uygulanacak taksit sayısı 9’u geçemez. Taksit sayısı bazı kampanyalarda sınırlandırılmış olabilir, bu gibi durumlarda kampanya için tanımlanan minimum ve maksimum taksit adetleri geçerli olacaktır.

Türkiye Finans müşterileri kart koruma planı sayesinde dünyanın neresinde olursa olsunlar cüzdanlarında bulunan tüm banka ve kurumlara ait kartların çalınması ve kaybolmasına karşı güvende.

Kredi ve banka kartları, ehliyet gibi cüzdanınızda taşıdığınıız plastik kartlar ile ilgili her türlü riskin hesaplandığı Kart Koruma Planı ile tüm kartların yetkisiz kullanımdan doğabilecek olası zararlar karşısında güvence altına olacaksınız. Kart Koruma Planı kapsamında kartla birlikte çalınan veya kaybolan kişisel eşyalarınızın yenilenmesi için ‘Mali Destek’ ve seyahat sırasında kayıp, çalıntı nedeniyle oluşabilecek zararın karşılandığı “Seyahat Desteği” planları da yer alıyor.

Türkiye Finans Happy Card Başvurusu

Türkiye Finans‘ın kredi kartı Happy Card başvurusu için vereceğimiz bağlantı üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru esnasında T.C. kimlik numaranızı ve kimlik bilgilerinizi yanınızda bulundurmayı unutmayın.

Türkiye Finans Happy Card Başvuru Formu

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir