BankalarKredi Kartları

VakıfBank: Worldcard Kredi Kartı [İnceleme]

TANITIM-BİLGİLENDİRME. VakıfBank Kredi Kartı ile dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişlerden Worldpuan kazanırsınız. Kazandığınız Worldpuan’ları “para” yerine alışverişlerde kullanabilirsiniz.

VakıfBank Kredi Kartı’nızla 250.000’i aşkın hem World Üye İş Yeri’nde hem de VakıfBank Üye İş Yerleri’nde yapacağınız alışverişlerinizden yağmur gibi Worldpuan kazanırsınız.

VakıfBank Worldcard Özellikleri

Türkiye’de ya da dünyada, Visa / MasterCard amblemi gördüğünüz herhangi bir noktada Worldcard’ınızla alışveriş yapın, Worldpuan kazanın!

Alışverişlerinizde World ve VakıfBank Üye İş Yerleri’ni tercih edin, daha fazla Worldpuan kazanın! World Üye İş Yerleri’nde hangi oranda puan kazanacağınızı kasaların önündeki panolardan öğrenebilirsiniz. VakıfBank Kredi Kartı’nızla yaptığınız harcamalarda topladığınız Worldpuan’lar World ve VakıfBank Üye İş Yerleri’nde para yerine geçer. Kazandığınız her 2 Worldpuan, üye iş yerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

Kasaya geldiğinizde kasa görevlisine ödemeyi birikmiş Worldpuan’larınızla yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Kasa görevlisi Vakıfbank Kredi Kartı’nızı POS cihazından geçirerek normal kredi kartı alışverişlerinde olduğu gibi imzalayacağınız alışveriş belgesini çıkaracaktır. Alışveriş belgenizin üzerinden harcadığınız Worldpuan’ınızı ve karşılığındaki gerçek TL tutarını görebilirsiniz.

Puanlarınızın karşılığı olan tutarı ödedikten sonra kalan tutarı da VakıfBank Kredi Kartı’nızla ödeyerek dilediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Nasıl Öğrenirim:

  • Kredi kartı hesap özetinden,
  • İnternet Bankacılığı’dan
  • 444 0 724 Telefon Bankacılığı’ndan,
  • Alışverişlerde ödeme sonrasında satış belgesinden,

Kredi kartınız ile Bankomat ve ParaBankomat’larımızı kullanarak borç bilgileri seçeneğinden Worldpuan’larınızı öğrenebilirsiniz.
Kredi Kartı Satış Belgenizden… Alışveriş yaptığınızda üye iş yerlerinden işlem sonunda alacağınız kredi kartı ile fişleri üzerinde topladığınız puanları görebilirsiniz. Hesap özetinizden… Her ay adresinize gönderilen hesap özetinizden topladığınız puanları görebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartınızın temassız özelliği ile 50 TL ve altındaki işlemlerinizi temassız logolu üye işyerlerindeki temassız okuyuculara göstererek anında gerçekleştirin, hızlı alışverişin keyfini yaşayın.

VakıfBank Worldcard Başvuru

VakıfBank Worldcard başvurusu yapmak için aşağıdaki buton üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca, kredi kartı başvurunuzu internetten yapabileceğiniz gibi şubeler ya da telefon bankacılığı yardımıyla da gerçekleştirebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

VakıfBank Worldcard Başvuru Formu 

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir