Yapı Kredi: Worldcard Kredi Kartı [İnceleme]

21.01.2022

Londra merkezli The Banker tarafından yayımlanan listede dünyanın değeri en yüksek 10 kredi kartı arasında gösterilen Worldcard bir Yapı Kredi ürünü olarak hizmet vermektedir. Worldcard’ın en büyük avantajların biri Worldpuan kazandırıyor olmasıdır.

Yapı Kredi Worldcard’ın birçok puan kazandırmak dışında birçok özelliği de bulunmaktadır. Alt başlık tüm detayları görebilir, en altta bulunan form aracılığıyla dilerseniz başvuru işlemini hemen yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Worldcard Özellikleri

En başında da belirttiğimiz gibi Worldcard‘ın en güzel özelliklerinden biri Worldpuan kazandırıyor olmasıdır. Yani yaptığınız harcamalardan puan kazanırsınız ve puanlarınız TL cinsinden tekrar harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Örneğin, her 1000 TL’lik harcamanıza ortalama 0,50 TL kazanabiliyorsunuz.

Worldcard müşteri limiti özelliği sayesinde eğer mevcut olarak birden fazla Yapı Kredi kredi kartınız varsa, tüm kartlarınıza ait limitleri tek bir yerden yönetme imkanı sağlar. Hazır limit demişken, kart limitinizin size bağlı olarak değişebildiğini de belirtelim. Kartınızı kullanmaya başladığınız andan itibaren bankanın uygun görmesi halinde dilerseniz limitinizi artırabilir ya da düşürebilirsiniz. Worldcard size ödeme güvencesi de sunuyor, umarız yaşamak durumda kalmazsınız fakat olur da bir noktadan sonra işsiz kalırsanız borçlarınız güvence altına alınıyor. Günümüzün en tercih edilen kart özellikleri arasında yer alan sonradan taksitlendirme imkanı Worldcard ile de sağlanıyor.

İnceleme panelimizde Worldcard’ın yıllık 76.00 TL üyelik aldığını sizlere belirtmiştik fakat dilerseniz Worldpuan’larınızı kullanarak yıllık kart ücreti ödemesinden muaf olabiliyorsunuz. Bu talimatı Yapı Kredi şubelerinden hızlıca verebilirsiniz. Birçok yeni kredi kartı gibi Worldcard ile temassız alışveriş işlemleri yapabiliyorsunuz. Bunun dışında dikkat çeken başka bir özellikte, alışveriş kredisi oluyor. 2 bin liradan 15 bin liraya kadar çeşitli faiz oranlarıyla kredi kartınız üzerinden kredi çekebiliyorsunuz.

Yapı Kredi Worldcard Başvurusu

Yapı Kredi’nin Worldcard’ına başvuru yapmak için aşağıda bağlantısını vereceğimiz formu doldurun. Başvuru formunu doldurduğunuz sırada sizden kişisel kimlik bilgileriniz isteneceğinden, kimliğinizi yanınızda bulundurmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca, bir ön onay kodu gönderileceğinden dolayı cep telefonunuzu mutlaka yanınıza alın.

Güncelleme: Worldcard internetten başvuru alımlarını kaldırdığı için başvuru işleminizi SMS ile yapabilirsiniz. Başvuru yapmak için: WORLD WEB boşluk T.C. kimlik numaranızı yazın, 4421‘e SMS gönderin.

Bu arada, Worldcard başvuru sonucunuzu sorgulamak için World boşluk T.C. kimlik numaranızı 4407‘ye SMS atarak öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. dedi ki:

    hıhıhı