Krediler

ABank Bireysel İhtiyaç Kredisi

İhtiyaçlarımız her geçen gün şekil değiştirerek farklı şekillerde karşımıza çıkmakta ve standart bütçeler bu ihtiyaçlara yetişmekte yetersiz kalmaktadır. Düğün hazırlığı yapanlar, hiç hesapta yokken önemli bir sağlık gideri ile karşılaşanlar, tatil için ek bütçe arayanlar, eğitim alanında sevdiklerine farklı imkânlar sunmak isteyenler için günümüz bankacılık hizmetleri arasında farklı alanlar için özel oluşturulmuş kredi seçenekleri bulunmaktadır. ABank bireysel ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında kullanıcılarına özel seçenekler ve oranlar yer almaktadır.

Hiçbir teminat kullanmadan 3 ile 36 arası vade seçenekleri ile ihtiyaç sahiplerine kolayca kredi sağlanmaktadır. 1,43 faiz oranı bulunan banka yüzde 15, KKDF ve yüzde beş BSMV alarak aylık taksitlendirmeler yapılmaktadır. Teminat için sadece hayat sigortası gerekli olmakta bireyin yaşı ve cinsiyeti miktarın oluşmasında etkili olduğu kadar kredi tutarı da etkili olacaktır. Nüfus cüzdanı, ikametgâh ve gelir belgesi başvuru aşamasında istenecek belgelerdir.

12 ay vadeli 10000 tl kredinin bu ek ücretlerle aylık ödemesi 919,10 tl olarak ödenmesi gerekmekte, toplamda ise rakam tüm vergileri dâhil olmak üzere 11,148 tl ye ulaşacaktır. ABank bireysel ihtiyaç kredisi almak isteyen kullanıcılar başvuru belgeleri ile gittiklerinde anında kredilerini alabileceklerdir.

ABank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Otomobil de pek çok insanın hayalidir. Ve bu hayalin gerçekleşmesi adına ABank taşıt kredisi hizmeti sunmakta istediğiniz sıfır ya da ikinci el araçlarda uygun faiz oranları ile bütçenize destek olmaktadır. Vergi ve fon ücretleri ihtiyaç kredisi ile aynı olmakta sıfır araçlarda faiz oranı 1,16 olurken ikinci el araçlardaki faiz oranı 1,21 olmaktadır. 48 aya kadar vade seçenekleri bulunmakta, kefil istenilmese de satın alınan araca satılamaz şerhi konulur. Ayrıca aracın kasko ve trafik sigortaları da istenmekte ve taşıt kredisi kullanımlarında satın alınacak araçların yaşının beş yıl ve altı olmasına dikkat edilmektedir.

ABank bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için, Cep telefonunuzdan KREDI (boşluk) TC Kimlik numaranız (boşluk) Gelirinizi 4055’e göndermeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun sonucu maksimum 5 dakika içerisinde size bildirilecektir.

Başvuru belgeleri arasında ise ihtiyaç kredisinde sayılan belgelere aracın satışına ilişkin proforma faturası da gerekmektedir. Bu oranlar baz alındığında 20.000 tl kredi çekmek istediğinizde sıfır araç için aylık ödeme miktarı 986 tl olurken ikinci el araçlar için çekilen aynı tutardaki kredinin aylık ödemesi 993 tl olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu