Krediler

N Kolay Kredi Nedir, Başvuru Nasıl Yapılır?

N Kolay Kredi olarak tanıtılan Aktif Bank’ın yeni ihtiyaç kredisi ürünü banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyor. Bu kredi ürününe doğrudan internet ya da SMS ile başvuru yapılabiliyor.

Aktif Bank ürünü N Kolay Kredi’de, kredi kullanım ücreti alınmamakla birlikte kullanılan kredinin beşte biri oranında kredi tahsis ücreti alınıyor. Ayrıca bu kredi ürününde sigorta zorunluluğu olmasa da, isteğe bağlı olarak sigortalı kredi de alınabiliyor.

N Kolay Kredi Nedir?

N Kolay Kredi, Aktif Bank’ın bir ihtiyaç kredisi ürünüdür. Bu ürün sayesinde banka şubelerine gitmeden SMS ya da internet yolunu kullanarak en az 2.000 TL ve en fazla 30.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

N Kolay Kredi’de sigorta zorunluluğu bulunmuyor, ancak tercih edilmesi durumunda sigortalı kredi başvurusu da yapılabiliyor. Bu ihtiyaç kredisi ürününden kredi kullanım ücreti alınmıyor ama kullanılan kredinin beşte biri oranında bir kredi tahsis ücreti alınıyor.

Kredi başvurusu şubelerden değil, internet ve SMS kanalları aracılığıyla alınıyor. Başvurunun onaylanması durumunda imzalanması gereken sözleşmeler ve N Kolay Banka Kartı kurye ile adresinize gönderiliyor. Sözleşmeleri imzaladığınızda krediniz anında hesabınıza yatıyor. Banka kartınızı kullanarak ya da Aktif Bank şubelerine giderek hesabınızdaki parayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Kredi taksitlerinizin geri ödemesini de Aktif Bank şubeleri, Pttmatik, Vakıfbank ya da Akbank ATM’lerinden yapabiliyorsunuz.

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

N Kolay Kredi’ye başvuru yapmak oldukça kolaydır. Aktif Bank müşterisi değilseniz ya da bankanın müşterisiyseniz; www.nkolaykredi.com.tr web sitesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuruda sizden istenecek bilgiler şunlardır:

  • T.C. Kimlik Numarası
  • Cep Telefonu
  • E-Posta Adresi

Başvurunuzu tamamladıktan sonra kredinizin onaylanıp onaylanmadığını anında görebilirsiniz. Krediniz onaylandığı takdirde ekranda çıkacak aylık gelir gibi bilgi formlarını doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Son olarak, bilgileri girdikten sonra yine ekranda çıkacak kredinize ait sözleşme ve formları onaylamanız gerekecektir.

N Kolay Kredi’ye Başvuru Şartları Nelerdir?

N Kolay Kredi’ye başvuruda bulunmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve 18 yaşından büyük olmanız gerekir. Diğer yandan, kredi çekmek için gerekli şartlar tarafınızca mutlaka sağlanmış olmalıdır. Aylık sabit gelir ve olumlu bir kredi notu bu şartlar arasında yer almaktadır.

Ayrıca, kredi onayı almak için aylık sabit gelirinizi ve mevcut kredi/kredi kartı borçlarınızı göz önünde bulundurarak başvuru yapmanız şansınızı artırabilir. Bu nedenle, başvuru yapacağınız kredi tutarını aylık sabit gelir ve mevcut kredi limiti kullanım durumunuza göre rasyonel bir seviyede tutmalısınız.

N Kolay Kredi Güvenilir mi?

Şubesiz bir hizmet ve ürün olması nedeniyle N Kolay Kredi güvenilir mi sorusu birçok kişi tarafından soruluyor. N Kolay Kredi Aktif Bank’ın ihtiyaç kredisi ürünüdür ve Aktif Bank Türkiye’de yasal olarak faaliyet gösteren ve denetlenen özel bir bankadır. Söz gelimi, Aktif Bank ve N Kolay Kredi güvenilirdir.

N Kolay Kredi iletişim numarası 0 850 724 30 50’dir. N Kolay Kredi ile ilgili her türlü sorun için bu numarayı arayarak Aktif Bank’ın müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir