Krediler

Anadolubank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Her alanda ihtiyaçlar olabilmekte ve kısıtlı bütçeler bu ihtiyaçların gerçekleşmesi önünde engel olabilmektedir. Düğün yapacaklar, eğitim alanında harcamaları olacaklar, eşya ya da hizmet satın almak için yeterli bütçeye sahip olmayanlar için ise Anadolubank ihtiyaç kredisi dertlerinize deva olabilmek için uygun şartlarda ödeme kolaylığı ve faiz oranları kullanmaktadır. Bu krediye başvurmak için ise sadece 18 yaşını tamamlamış olmakta ve gelir belgesi sunmak yeterli olabilecektir.

Gelecek için hayallerinizi gerçekleştirmek adına beklemenize gerek kalmadan bankanın sunduğu kredi imkânlarından yararlanarak ihtiyaçlarınızı anında giderebileceksiniz. Bazı durumlarda kefil istenirken Anadolubank’ın kefilsiz ihtiyaç kredisi seçenekleri de bulunmakta herkes için zorlanmadan kredi sahibi olabilmenin yolu açılmaktadır.

Kefil göstererek kredi kullanmak istiyorsanız karşınıza faiz oranı olarak 1,24 lük bir oran çıkacak, ancak teminat göstermek istemiyorum diyorsanız faiz oranı 1,59 a kadar çıkabilecektir. KHM seçeneğinde ise faiz oranı 2,02 oranlarında olacaktır. Anadolubank ihtiyaç kredisi alanında tahsis ücreti olarak kullanılan kredinin binde 5’i kadar ücret talep edilebilecek, BSMV olarak yüzde 5 ve KKDF olarak yüzde 15 de ücret masraflar başlığı altında bulunabilecektir. Ayrıca kullanılan kredinin miktarına kullanıcının yaşına ve cinsiyetine göre de hayat sigortası kullanılan kredinin toplam tutarı elde edilirken hesaplanmaktadır.

Anadolubank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Anadolubank, internet üzerinden kredi başvurusu almadığından dolayı buraya başvuru yapabileceğiniz bir bağlantı konumu ekleyemiyoruz. Bu sebepten dolayı Anadolubank bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı şubeler aracılığı ile yapmanız gerekmektedir.

Teminatlı ihtiyaç kredisinde yıllık oran 24 ay olarak düşünüldüğünde yüzde 25,1 olarak karşımıza çıkarken teminat kullanılmayan kredide bu oran 26,68 olarak aylık taksitlere yansıtılacaktır. Bu oranlar karşılığında 10000 tl için 24 vadeli kredi kullandığınızda aylık ödemeleriniz 523,22 tl olarak bütçenize yansıyacaktır.

Anadolubank ihtiyaç kredisi kullanmak için bankaya başvuru yapmadan önce nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir durumunu belgesi gerekmektedir. Gelir belgesi başlığı altında ise serbest meslekle uğraşıyorsanız vergi levhası, ücretli çalışıyorsanız maaş bordrosu, emekli maaşı alıyorsanız hesap cüzdanı yanınızda bulundurmanız gereken belgeler arasındadır. Gerekli görüldüğü durumlarda ikametgâh belgesi de istenebilmekte, teminatlı kredi kullanımları için de kefil istenebilmektedir.

İhtiyaçlarınız bazen anlık olarak karşınıza çıkabilmekte bazen ise kurduğunuz hayaller hep ihtiyaç olarak bulunabilmektedir. Beklemek yerine ihtiyaç kredisi çekerek ihtiyacınızı giderebilir hem de taksitlere bölüp ödeyerek bütçenizde ağır yükler oluşturmayabilirsiniz.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir