Krediler

Dosya Masrafsız CEPTETEB Kredi

Fiziki bir şubesi bulunmayan Türk Ekonomi Bankası’nın yeni sayılabilecek olan ürünü CEPTETEB‘i sizler için kısa zaman önce yazmıştık. Bu ürün şubesiz olduğundan dolayı bankacılık işlemleri için tüketiciden herhangi bir masraf talep edilmiyor.

Aynı şekilde sunulan ihtiyaç kredisi ürünlerinde de dosya masrafı gibi ek bedeller sizlere yansıtılmıyor. Yani CEPTETEB aracılığıyla çekeceğiniz ihtiyaç kredisi tam anlamıyla gerçekten dosya masrafsız kredi sınıfında yer alıyor. Yazımızda bu ürün hakkında faiz oranlarına ve çekebileceğiniz kredi tutarına ilişkin ihtiyacınız olan bilgileri vermeye çalışacağız.

Dosya masrafsız krediyi nasıl sunuyorlar?

CEPTETEB’in ihtiyaç kredilerinden dosya masrafı almıyor olmasının sebebini yukarıda sizlere belirtmiştik fakat tekrarlayalım. CEPTETEB, şubesiz bir bankacılık uygulaması olduğundan dolayı sizler müşteri olarak herhangi bir şube masrafı oluşturmuyorsunuz. Dolayısıyla buradan kullanacağınız kredi ürünleri sizlere masrafsız sunuluyor.

Bu durumu daha iyi anlayabilmeniz için bankanın hazırlamış olduğu videoyu dilerseniz aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEPTETEB ile en az 500,00 TL en fazla 15,000.00 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekebiliyorsunuz. Tablodan görebileceğiniz üzere size herhangi bir masraf yansıtılmıyor. Kredi tercihinizi 12, 24 ve 36 ay geri ödeme seçenekleriyle kullanabiliyorsunuz.

500.00 TL – 15,000.00 TL Vade Faiz Oranı Tahsis Bed. Sigorta Ma. Aylık Oran Yıllık Oran
12 % 1.15 0,00 TL 0,00 TL % 1.38 % 16,57
24 % 1.15 0,00 TL 0,00 TL % 1.38 % 16,56
36 % 1.15 0,00 TL 0,00 TL % 1.38 % 16,55

Dosya Masrafsız Kredi için CEPTETEB Başvurusu

CEPTETEB’in bu kredi ürününe başvuru yapmak için aşağıda vereceğimiz formu doldurabilirsiniz. Ayrıca, eğer hali hazırda TEB müşterisiyseniz CEPTETEB internet bankacılığı yoluyla da bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Daha önce TEB ve bu hizmeti kullanmadıysanız başvuru formu doldurmanız gerekmektedir.

Başvurunuz alındıktan sonra TEB çalışanları sizi arayacak ve uygun olduğunuz bir zaman diliminde sizi ziyaret edecekler, bu ziyaretleri esnasında sizi bilgilendirecekler. Dosya masrafsız kredi başvurusunu tamamlamak için aşağıdaki buton aracılığıyla 2 dakika 35 saniye gibi kısa bir sürede vakit ayırarak formu doldurmaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte ve süreç sonrasında herhangi bir sorunuz olursa bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. Sorduğunuz sorular gün içerisinde mutlaka cevaplanmaktadır.

[button color=”” size=”” type=”” target=”” link=”https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu?Firma=CEPTETEB&Banner=sayfa&KuponNo=default#Step1″]CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu[/button]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu