Krediler

Finansbank’tan Şubesiz Online Kredi Hizmeti

Finansbank müşterilerinin şubesiz olarak yalnızca internet şubesi üzerinden online kredi işlemlerini yapabileceğini duyurdu.

Zaten birçok banka internet üzerinden online kredi başvurusu alabiliyordu. Fakat online yapılan kredi başvurularının tamamlanma noktası bankaların fiziki şubeleri aracılığıyla gerçekleştiriliyordu. Finansbank yeni uygulamasıyla artık müşterilerinin ihtiyaç kredisi başvurularını ve tüm işlemlerini 7 gün 24 saat online olarak gerçekleştirebilmelerini sağlıyor.

Eğer Finansbank müşterisi iseniz, internet şubesi aracılığıyla hiçbir şekilde şubeye gitmeniz gerekmeden kredi başvurunuzu yapabilir, başvurunuzu tamamlayabilir ve kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Online kredi hizmetinden yararlanmak için herhangi bir evrak ve kefil gerekmiyor. İhtiyacınız olan kredi tutarını, ödemek istediğiniz dönemlere göre hesaplayabiliyor ve başvuru yaparak anında kullanmaya başlıyorsunuz.

Öneri: Online Kredi Başvurusu Yapabileceğiniz 10 Banka

7/24 yapabildiğiniz online kredi başvuruları önemli bir avantajı daha beraberinde getiriyor. Mesela, normalde kredi başvurularının hafta içi tamamlanması gerekirken, bu hizmet sayesinde hafta sonları da kolayca kredi çekebilmek mümkün oluyor.

Online kredi hizmetinden yararlanabilmeniz için Finansbank müşterisi olmanız ve internet şubesine erişebilmeniz yeterli. Kredi başvurunuzu mobil uygulama aracılığıyla Finansbank Cep Şubesi veya internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu