Halkbank’tan En Uygun İhtiyaç Kredisi

Bankacılık sektörü gün geçtikçe gelişmekte müşterilerine verdikleri hizmetler her geçen gün daha kaliteli olmaktadır. Bazı durumlarda bütçeler yetersiz kalmakta ve bankalar bireylere özel sundukları seçeneklerle de ihtiyaçların ertelenmemesi adına kredi hizmetleri vermektedirler.

Halkbank sunduğu farklı kredi seçenekleri ile her alanda bütçenize destek olmaktadır. Uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile ihtiyacınız olduğunda paranızda bankanızda hazır olmakta özellikle son dönemlerdeki gelişmelerle kredi alırken istenen prosedürler oldukça azaltılmış durumdadır. Halk bankası ihtiyaç kredisi seçeneği ise düşük meblağlardaki ihtiyaçlarınız için ideal bir seçenek olarak karşınıza çıkabilmekte yormayan faiz oranları ile ihtiyaçlarınızı gidermenin yanında yeni sorunlar da oluşturmamaktadır.

İhtiyaç kredisi için halk bankasına başvurduğunuzda kimlik belgeniz, gelir belgeniz varsa ek gelir belgeleriniz istenecek 36 ay kullanacağınız 10000 tl kredi için iki seçenek önünüze gelecektir. Masraflı seçeneği kullanmak istediğinizde 1,35 faiz oranının yanında 50 tl tahsis ücreti alınabilecektir. Bu şekilde aylık ödemeniz 368,79 tl olarak belirlenmiş olacaktır.

Halkbank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvuru

Masrafsız kredi seçeneğini seçtiğiniz takdirde 1,4 uygulanacak faiz oranında tahsis ücreti alınmamaktadır. Ve aylık ödemeniz gereken tutar 372,45 olarak taksitlere bölünmektedir. Halk bankası ihtiyaç kredisi seçenekleri altında 30,73 tl sigorta bedeli de alınmaktadır. Bu sigorta bedeli hayat sigortası olmakta ve kullanılacak kredi miktarı, bireyin yaşı ve cinsiyeti bu tutarın belirlenmesinde etkili olmaktadır.

Bu standart kredi seçeneğinin haricinde faiz indirimli halk bankası ihtiyaç kredisi seçeneği de bulunmaktadır. Peşin olarak ödeyeceğiniz faiz oranı ile taksitleri belirleme hakkınız da olabilecektir. Yüzde bir oranında peşin ödeme yaptığınız takdirde 12 ay vadeli 10000 tl için 1,15 faiz oranı taksitlerde hesaplanacak rakam olacak veya 24 ay vadeli bir ödeme tablosu için 1,17 faiz oranı bulunduğu gibi 36 ay vade içinde 1,19 faiz oranı uygulanabilecektir. Peşin olarak bu vadeler için 10000 tl kredi kullanımında 100 tl ödeme yapmanız gerekecek, 50 tl tl tahsis ücretinin yanında 50 tl sigorta bedeli alınabilecektir. Bu seçenekleri kullanırken iki ay taksit erteleme hakkında olabilecek hatta artan ya da azalan taksit tutarları da bütçenize göre belirleme imkânına sahip olabileceksiniz.

Halkbank, internet üzerinden ve SMS yoluyla kredi başvurusu kabul etmediği için kredi başvurularınızı en yakın Halkbank şubesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu