ING Bank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Her gün zorlaşan hayatın karşısında krediler bizim hayatımızın artık kurtarıcıları olmuştur. Her gün artan masraflara yetmeyen maşlar, isteyipte hep ertelemek zorunda kaldığımız ekstralar yeni araba, yeni ev, yeni eşyalar hep rafa kalkmıştı. Ama artık ING Bank ihtiyaç kredisi ile yanımızda.

Bankanın siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu bireysel kredi, ev kredisi, araba kredisi ve diğer tüm ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz krediler sayesinde hayallerimiz gerçek oluyor. Tatile nasıl gideceğim? Diye düşünmeden. Okul açılımlarında bizleri bunaltmayan, yılbaşı tatillerimizi rahat geçirmemizi sağlayan kredilerle artık hayat daha da kolaydır. Bankamızda yer alan kredilerin düşük faizleri, masrafsız ve aylık bizler zorlamayan ödeme koşulları sayesinde hayatımızda maddi sıkıntılara yer kalmıyor.

Güler yüzlü personelleri ile müşterilerine kusursuz hizmetler sunan ve müşterilerine sunmuş olduğu ING Bank bireysel ihtiyaç kredisi başvurularını internet bankacılığı sayesinde evlerinizden çıkmadan bir bilgisayar ya da telefon yardımı ile beş dakika da yapma imkânını sunuyor.

Yapmış olduğunuz bu kredi başvurusu banka çalışanları tarafından hemen incelemeye alınarak çok kısa süre içerisinde olumlu sonuçlarla sizlere dönüş yapılıyor. 7/24 kesintisiz hizmet sunan banka bu internet bankacılığı sayesinde sizlere şubelerde kuyruk beklemeden faturalarınızı ödeme, havalelerinizi yapma, kredi kartı ekstralarınızı inceleme imkânı da sunmaktadır. Ayrıca bankanın şehrin birçok yerinde yer alan atm lerinden de istediğiniz her an rahatlıkla paralarınızı da çekebilmektesiniz.

ING Bank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ING Bank’ın birey ihtiyaç kredisine başvurmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

KREDI boşluk T.C. Vatandaşlık Numara’nızı 2205’e göndererek ING Bank’ın ihtiyaç kredisine hemen başvurabilirsiniz.

Sizlere bu denli kaliteli hizmet sunan ve vermiş olduğu ING Bank ihtiyaç kredileri ile diğer bankalara oranla sizleri zorlamayan ING Bank, yıl içerisinde düzenli olarak yapmış olduğu bayram kredileri, yılbaşı kredileri, okul kredileri gibi birçok özel ihtiyaç kredileri ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Bankamızda yer alan bu kadar avantajlı krediler karşısında siz değerli müşterilerimiz yapacağınız kredi başvurularında bankamızı mutlaka ziyaret edin. Ya da internet bankacılığımız üzerinde yer alan kredi hesaplamasından da yararlanarak aylık düşen kolay ödeme tutarlarını da görebilirsiniz. Başvuru içinse yukarıda belirttiğimiz şekilde işleminizi yapabilirsiniz.

Yılın her ayı ve ayın her gününü bayram tadında geçirmenizi sağlayan banka, sizlerin verdiği hizmetlere karşı göstermiş olduğunuz memnuniyetler sayesinde, daha uzun yıllar sektörde yer alarak, ismini ilk sıralara çıkarmayı hedeflemektedir.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu