Krediler

Şekerbank, EKOkredi ürünleri ile enerji tasarrufu yatırımlarını destekliyor

Şekerbank, EKOkredi adını verdiği Enerjiyi ve Emeği Koruyan Kredi ürünleriyle enerji tasarruflarına yönelik yapılacak her türlü yatırım için finansal destek sağlıyor.

EKOkredi ürünleri için çeşitli kampanyalar hazırlayan Şekerbank, güneş enerjisi sistemlerine geçiş yapmak isteyenlere, eski beyaz eşyalarını enerji tasarrufu sağlayan eşyalarla değiştirmek isten bireylere ve hatta apartman dış cepheleri için yalıtım yaptırmak isteyen apartman ve site yönetimlerine de destek sağlıyor.

Doğal kaynakların azalması sebebiyle gündemin ilk sıralarında yer bulan enerji tasarrufu konusu dünya çapında her geçen gün daha da önemli bir hale geliyor. Enerji verimliliğini artırmak ve enerjiden tasarruf edebilmek hem çevremizi hem de  doğayı koruyabilmek için üzerinde durulması gereken bir mesele. Aynı zamanda enerji tasarrufu yapmak, giderlerimizin artış gösterdiği şu günlerde bütçemizi de önemli ölçüde rahatlatıyor.

Bu nedenlerle Şekerbank’ın enerji tasarrufunu destekleyen EKOkredi ürünlerinin dikkatimi çektiğini söylemeliyim.

EKOkredi ürünleri kapsamında duvar, çatı, kapı ve pencere; ısı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı, yangın yalıtımı finansmanı için Yalıtım Kredisi veriliyor. Eskiyen beyaz eşyalarınızı enerji dostu beyaz eşyalarla değiştirebileceğiniz A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kredisi ve güneş ile ısıtma, elektrik üretimine geçmenizi sağlayacak Güneş Enerjisi Kredisi de ürün kapsamında verilen finansal destekler arasında.

EKOkredi bireysel kullanımlarda 3-36 ay arasında geri ödeme seçenekleri sunduğu gibi 4 ay ertelemeli veya 3 ayda bir geri ödemeli avantajlarda sağlıyor.

Bütçeleri her geçen gün zorlayan enerji giderlerinizi azaltabilmek ve çevreyi korumak için finansal destek arıyorsanız, Şekerbank’ın EKOkredi ürünlerini inceleyebilir ve detaylı bilgileri Şekerbank şubelerinden alabilirsiniz.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir