Krediler

Şekerbank’tan Uygun Bireysel İhtiyaç Kredisi

Karşılaştığımız farklı sorunlar karşısında bir finansmana sahip olmak sorunlar karşısından bizi güçlü kılan en önemli özelliktir. Özellikle farklı durumlar karşısında oluşan ek masraflar bazı durumlarda ücretli maaşlı çalışan bireyler için oldukça sıkıntı oluşturmaktadır. Şekerbank ihtiyaç kredisi bu alanda uygun ödeme tabloları oluşturmakta, ihtiyacınızı sunulan kredi ile anında kapatarak taksit taksit ödeme kolaylığına kavuşabilmektesiniz. Artık kredi başvurularında prosedürler tamamen tarihe karışmış durumda şubelerden de anında yapabileceğiniz başvurularınızı sms ya da online olarak hatta bankamatiklerden de anında yapabilirsiniz.

30000 tl gibi rakamlarda kredi kullanmak istiyorsanız özgür kredi ideal seçim olabilecek, 12 aya kadar yapılan vadelerde 1,19 faiz oranı bulunurken sonrasında 36 aya kadar vadelerde 1,23 faiz oranı işletilmektedir. 36 ay kredi kullanacaksanız da 100 tl tahsis ücreti alınabilecektir. Bazı durumlarda 30000 tl kredi miktarı yetmeyecek bu durumlar içinde profesyonel kredi seçeneği ile 50000 tl ye kadar Şekerbank ihtiyaç kredisinin tutarı çıkabilmektedir. 12 ay vadede 1,17 olan faiz oranı 12-36 ay arasında 1,22 olarak belirlenebilecek ve tahsis ücreti olarak ta 250 tl toplam ödenecek tutara eklenebilecektir. Kamu çalışanları da bu miktarlardan faydalanabilecek ancak onlar için daha avantajlı faiz oranları bulunmakta 12 aya kadar kullanılan kredi de 1,13 faiz oranı bulunurken daha yüksek vadeler için 1,19 vade oranı ile hesaplamalar yapılmaktadır. Emekli maaşını Şekerbank tan alan müşteriler için ise 30000 tl kredi oranı bulunmakta ve kamu çalışanları ile aynı faiz oranlarını kullanabilmektedirler.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Şekerbank’ın bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için iki yol var. İlk yol 4447878 numaralı Şekerbank’ın müşteri hizmetlerine ait adres. Bu numarayı aradıktan sonra ana menü de bulunan 4’ü tuşlayarak başvuru hizmetinizi anında gerçekleştirebiliyorsunuz.

Telefonla başvuru yapmak istemiyorsanız, bu bağlantıdan Şekerbank’ın direkt ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Borç transferi yapmak istediğinizde sınırlarını zorlayan banka 100000 tl rakama kadar transfer kabul etmekte faiz oranlarında ise ilk kademe 1,05 olan faiz oranı ikinci kademede 1,10 olmakta en yüksek tahsis oranı ise 500 tl olarak karşımıza çıkmaktadır. Şekerbank ihtiyaç kredisi başlığı altında herkese özel bir seçenek bulunabilmekte bireysel finansman kredisi ile de hangi alanda ihtiyacınız olursa olsun 1,09 faiz oranı ve 36 ay vade ile kredi imkânı sunmaktadır. 75 tl hayat sigortası alınabilmekte nüfuz kayıt örneğiniz, gelir belgeniz, kefil ve kefilinizin de gelir belgesi ile anında başvuru yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu