Krediler

Tatil Kredisi için Alternatif Banka Önerileri

Yaz geliyor, tatile çıkmaya hazır mısınız? Yaz yaklaşıyor ve bankalar tek tek tatil kredisi kampanyalarını duyurmaya başladılar bile.

Tatile çıkmak için kredi kullanmayı tercih edecek olan okurlarımız için tatil kredisi veren bankaları listeledik. Büyük bankalar tarafından verilen tatil kredilerini inceleyerek kendinize en uygun krediyi seçebilirsiniz. Genelde ihtiyaç kredileri adı altında bulunan kredilerle de masraflarınızı karşılamanız mümkün fakat bankalar sundukları tatil kredisi fırsatlarıyla ihtiyaç kredilerinden çok daha uygun avantajlar sağlıyor.

Yapı Kredi’den Tatil Kredisi

İster yurt içinde tatil planınızı yapın, isterseniz de yurt dışına bir seyahat planı hazırlayın, hiçbir farkı olmadan Yapı Kredi sizlere 36 ay vade seçenekleriyle tatil kredisi kullanma imkanı sağlıyor.

Yapı Kredi’nin tatil kredileri için herhangi bir alt limit ve üst limit bulunmuyor. Yani, seyahatiniz için ne kadar kredi kullanmanız gerekiyorsa kullanabiliyorsunuz. Başvurunuzu gelir belgesi ve nüfus cüzdanınızla Yapı Kredi şubelerinden yapabilirsiniz. İnternet şubesi kullanıyorsanız işiniz daha kolay, hemen başvuru yapabilirsiniz.

ING Tatil Kredisi

ING Bank, tatil kredisine başvuru yapacak olan müşterileri için bu yıl oldukça avantajlı bir kampanya hazırlamış. ING, tatil rezervasyonlarını Geziloji.net sitesi üzerinden yapan ve ING Tatil Kredisi’ne başvuran müşterilerine anında %15 indirim ve ekstradan bir gece ek konaklama olanağı tanıyor.

Geziloji’yi incelediğimizde; Alanya’dan Kıbrıs’a kadar birçok tatil bölgesinde paketler hazırladığını görüyoruz. Örneğin, Kurban Bayramı’nda Çek Cumhuriyeti’nin Başkenti Prag’a %15 indirim ve bir gece ücretsiz konaklama fırsatını ING Tatil Kredisi ile değerlendirebilirsiniz.

Başvurularınızı ING Bank web sitesi veya şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank ile Ertelemeli Tatil Kredisi

Taksitli ve uygun faiz oranlarıyla tatil kredisi sunan bir diğer bankada Akbank. En büyük avantajıysa ertelemeli kredi sunuyor olması. Yani, alacağınız krediyi hemen değil 3 ertelemeli olarak ödemeye başlıyorsunuz.

Akbank, tatil kredinizi minimum 5.000 TL ve maksimum 75.000 TL’ye kadar çekebiliyorsunuz. Vadeler ise tercihinize göre 6 ve 36 aya kadar değişebiliyor. Örneğin, 5000 TL kredi ve 75.000 TL aralığında kredi çekmeniz durumunda ödemeniz gereken faiz oranı yalnızca %1,15 oluyor. Akbank’ın tatil kredisine şubelerden ve web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Tatil Kredisi

Yurt için ve yurt dışı tatil planlarınız için bütçe Garanti’den Özellikle maaş müşterilerine büyük fırsat sağlayan Garanti Bankası, minimum 3.000 TL ve maksimum 6.000 TL’ye kadar düşük faiz oranlarıyla tatil kredisi veriyor.

Uygun taksitlerle ödeme olanağı sağlayan Garanti’nin tatil kredisine başvuru için internet bankacılığı ve şubelerini kullanabilmeniz mümkün. Mevcut sorularınızı yorumlar alanından bizlere iletebilirsiniz.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir