TEB’den Uygun İhtiyaç Kredileri

21.01.2022

Hayatta bazı alanlarda insanlar desteğe ihtiyaç duymaktadır. Özellikle kısıtlı bütçeler yüksek meblağlı ihtiyaçlar için çözümsüz kalmakta bu durumlarda ise bankalar sunduklar ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi gibi seçeneklerle bireylerin bütçelerine ek kaynaklarda oluşturmaktadır. TEB ihtiyaç kredisi de ihtiyaçlarınıza çözüm olabilecek bir seçenek olarak karşınıza çıkmakta sunduğu avantajlı oranlarla ödeme alanında da büyük kolaylıklar sunmaktadır. 36 ay vade avantajı sunan banka 1,65 faiz oranını sabitlemekte kaç ay kaç tl kredi kullanırsanız kullanın oranı değiştirmemektedir. Ek ücret başlığı altında tahsis ücreti ve hayat sigortası aldığınız kredi ve kendinizle alakalı durumlara göre değişiklik arz edecektir.

Pratik ihtiyaç kredisi seçeneği ise nakde sıkıştığınız anda acil olarak anında size sunulan bir seçenek olmakta 1,55 faiz oranı karşımıza çıkmakta kullanacağınız 10000 tl kredinin aylık ödemeleri bu seçenek altında 12 ay için 944 tl 24 ay için 527,24 tl olarak belirlenmektedir. Bu durumda toplam ücrete tahsis bedeli olarak 52 tl sigorta masrafı olarak ta 180 tl yansıtılmaktadır. TEB ihtiyaç kredisi ile ev tadilatı, eşya yenileme ya da eğitimle ilgili finansman gerektiği durumlarda bireysel finansman kredisi seçeneğini kullanmak avantajlı olabilecektir. 1,45 faiz oranı bulunmakta vade ne kadar artarsa artsın yine bu başlık altında herhangi bir faiz yükselmesi olmayacaktır. Örneğin ev tadilatı için ekspertiz bedelinin yüzde altmışı kadar kredi kullanma imkanı sunulmakta, ihtiyaçlarınız en kolay şekilde karşılanmaktadır. Arsa almak için de kredi kullanırken 1,45 faiz oranı seçenek olarak sunulmakta ipotek tesis ücreti olarak ta en fazla 159 tl kadar ücret talep edilebilecektir. Arazi olarak 2B arazi satın almak istediğinizde ise oran 1,30 olarak hesaplamalara eklenebilecektir.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bu bağlantı üzerinde yer alan formu doldurmanız yeterlidir. Kredi sonucunuzu yine internet üzerinden öğrenebileceğiniz gibi aynı zamanda başvurunuzun onaylanmasının ardından size bilgi verileceğini hatırlatmak isteriz.

Biriktiren kredi çeşidi ile TEB hiç yapılmamış bir hizmete imza atmakta oluşturduğunuz kredinin taksitlerini ödedikçe hesabınıza para yatmakta, kredi borcunuzun sonunda ödediğiniz dosya masraflarını da geri alabilmiş olacaksınız. 1,59 faiz oranı bu TEB ihtiyaç kredisi seçeneğinde kullanılmakta 5000 tl ve üzeri için geçerli olabilmektedir. TEB ayrıca ptt ile işbirliği yaparak jet kredi başlığı altında süper avantajları bulunan bir kredi çeşidi daha oluşturmuştur. Emekliler için oluşturulmuş bu fırsatta ptt şubelerinden başvuru yaparak anında kredi kullanımınıza sunulacaktır. En az 1000 en fazla 30000tl rakamları arasında olmakta ve dosya masrafı bulunmayan bu kredi kullanıcıları için 70 yaş sınırı aranmaktadır.

YORUMLAR

  1. Faysal dedi ki:

    Önerinizi dikkate aldım o kadar araştırmadan sonra kredi başvurumu TEB ile yaptım. 10 bin TL ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum. Kredi puanımda çok şükür bir problemde yok. Kredi alamazsam gelip buraya geri yazacağım ona göre.

  2. Ergün Yenice dedi ki:

    Ben CEPTETEB ihtiyaç kredisine başvuru yaptım. Geçenlerde ziyarete geldiler ve kredi hesabıma anında hızlı bir şekilde yatırıldı. Faiz oranları düşük. TEB yerine CEPTETEB almanızı tavsiye edebilirim. Zaten CEPTETEB de TEB’in hizmeti.