Krediler

VakıfBank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yaşam boyunca farklı ihtiyaçlar oluşmakta ve her alanda kısıtlı bütçeler için önemli engeller bulunmaktadır. Gelişen bankacılık hizmetleri ile her bütçeye özel seçenekler bulunabilmekte, eşit oranlarda taksit seçenekleri ve faiz oranları ile de her birey hayallerine daha yakın olabilmektedir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi evlilikten eşya borçlarına, sağlık giderlerinden eğitime her alanda avantajlı ödeme seçenekleri sunmaktadır. İhtiyaçlarınızı anında karşılayabilir ve borcunuzu taksit taksit ödeyerek bütçeniz üzerinden ağır yüklerin oluşmasını engellemiş olabileceksiniz.

Vakıfbank taksit seçenekleri arasında aylık periyotlar yerine üç aylık periyotlar da uygulamakta ya da ödeme durumunuza göre taksit seçeneklerinde esneklikler oluşturmaktadır. İpotek karşılığında ihtiyaç kredisi sunan banka 1,15 oranında faiz oranı ile kredi sunmaktadır. Aracınız varda aracınızı da teminat olarak göstererek yüksek meblağlarda kredi kullanabilirsiniz. Arsa almak istediğinizde faiz oranı değişmemekte ancak vade 60 aya kadar uzanabilmektedir. Arsa ipoteği karşılığında taksitli Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanmak istediğinizde ise faiz oranı 24aya kadar 1,10 yukarısı için ise 1,16 olarak karşımıza çıkabilecektir.

Otomobilinizi rehin olarak göstererek kredi kullanmak istediğiniz ise 36 aya kadar 1,15 olan faiz oranı 36-48 ayları arasında 1,20 faiz oranı kullanmaktadır. Bireysel iş yeri alım kredisi ile iş yeri sahibi olabilmek çok kolay hale gelmekte faiz oranı 60 aya kadar 1,15 olurken 120 aya kadar uzanan vade seçeneklerinde faiz oranı 1,25 olarak karşınıza çıkabilmektedir. Kredi kartı borçlarınızı aynı banka altında toplamak istediğinizde de Vakıfbank ideal bir seçenek olabilecek 18 aya kadar taksitlendirilebilen toplam borçlarınızın 1,24 faiz oranı ile hesaplanacaktır.

VakıfBank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

VakıfBank ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak için, bu bağlantı da yer alan VakıfBank ihtiyaç kredisi talep formunu doldurabilirsiniz.

Parmağınızın ucundaki kredi çeşidi ise çok acil durumlarda kullanabileceğiniz çok hızlı bir şekilde hesabınıza geçebilecek bir tercih olacaktır. 36 aya kadar vade kullanabileceğiniz bu seçenekte faiz oranı 1,39 olarak toplam borcun hesaplanmasında kullanılacaktır. Vakıfbank ihtiyaç kredisi seçeneklerinden herhangi birisini kullanırken tahsis ücreti olarak yüzde beş oranındaki masraflara ek olarak BSMV ve fon giderleri de olacaktır. hayat sigortası da seçilen vade kadar kredinize yansıtılmakta 10000 tl 35 yaşında bulunan bir birey için 17,07 tl miktarında toplam tutara ek masraf yansıtılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu