Krediler

YapıKredi’nin Bireysel İhtiyaç Kredisi

Hayatımızın bazı dönemleri çok ama çok zor geçmektedir. Üst üste gelen masraflar, her ay bir türlü yetmeyen maaş, sıkıntılı geçen günler bizleri çok yıpratmaktadır. Bu kötü günlerde her zaman bizlerin yanında olan YapıKredi Bankası bireysel kredi seçenekleri ile bizleri düşünerek hayatın tadını çıkarmamızı sağlıyor. Sektöre dâhil olduğu ilk günden bugüne her daim büyüyen ve kendisini geliştiren banka sunmuş olduğu bireysel ihtiyaç kredisi, ev ve araba kredisi, bayram kredileri ve yılbaşı kredileri olarak yılın her anında bizlerin ceplerini rahatlatmaktadır. Ceplerimizin yanı sıra yüzümüzü de güldüren bu krediler sayesinde bizlerde almış olduğumuz yeni ev ve arabalarımızın tadını sevdiklerimizle birlikte doya doya çıkartıyoruz.

Bankamız gelişen çağın yeniliklerine her an uyum sağlamaktadır. Bu yenilikler arasında yer alan ve hayatımıza çok kısa süreler içerisinde dâhil olmuş olan internet bankacılığı; kullanım kolaylığı ve kesintisiz hizmet sunması sayesinde birçok işimizi bankada kuyruk beklemeden ve ekstra zaman harcamadan oturduğumuz yerden halledebilme imkânını da sunuyor. Bu internet sayfası sayesinde yalnızca faturalarımızı ödemeyip, sayfada yer alan kredi hesaplama sayesinde ihtiyacımız olan kredi tutarını yazarak, bizlere uygun olan ödeme şekli ay hesaplamalarını da yapabilmekteyiz. Ayrıca rakip bankalarla kredi karşılaştırmasını da çok rahat yaparak, Yapı Kredi Bankası bireysel kredilerinin rakip banka kredilerine oranla ne kadar uygun olduğunu da bu sayede görmüş oluruz.

YapıKredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bizlere bu derece kaliteli hizmet sunan bizlerin her an yanında olan Yapı Kredi Bankası bireysel ihtiyaç kredi seçenekleri ile müşterilerinin memnuniyetine ve onların ihtiyaçlarına çok kısa süreler içerisinde cevap vererek, onları mağdur etmemektedir. YapıKredi’nin ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak için aşağıdaki yöntemi izleyin.

Bireysel (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411‘e gönderin.

YapıKredi’nin bireysel ihtiyaç kredisine örnek başvuru metni şöyle olmalı: “Bireysel 12345678901 1000”

Sizlerde bu kaliteli hizmetten ihtiyacınız olan her an kolaylıkla yararlanabilirsiniz. İsterseniz sizlere en yakın Yapı Kredi şubesine, isterseniz internetten bankanın internet sayfasından kredi başvurularınızı beş dakika içerisin de yapabilirsiniz. Banka çalışanları sizlerin yapmış olduğu kredi başvurularına, yapmış oldukları araştırmalar sonucunda çok kısa süreler içerisinde dönüş yapmakta ve kredilerinizi onaylamaktadır.

Her daim sizlere daha kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlayan banka, sizlerden almış olduğu memnuniyetler karşısında daha uzun yıllar sektörde ilk sıralarda hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir