BankalarKrediler

Masrafsız İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Çağın gereksinimlerine bağlı olarak, insanoğlunun ihtiyacı her geçen gün artmakta ve farklılık göstermektedir. Bu bağlamda yeterli bütçeye sahip olamayan kişiler, öncelikli olarak borç para bulmaya çalışmakta, ancak bu durumun yetersiz kaldığı yerlerde ise bankalardan ihtiyaç kredisi talebinde bulunmaktadırlar. İhtiyaç kredileri her ne kadar, o an için belirli ihtiyaçlara çare olsalarda, ihtiyaç kredisi masrafları adı altında kesilen birtakım kesintiler, ihtiyaç kredisine başvuran vatandaşı ayrı bir sıkıntıya sokmaktadır. En azından birçok insan faiz ödeyerek kullanacağı kredi için, normal olarak ekstradan bir masraf ödemeye pek sıcak bakmamaktadır. Bu nedenle ihtiyaç kredisi talebinde bulunan kişiler, ağırlıklı olarak masrafsız ihtiyaç kredisi talebinde bulunmaktadırlar.

Bankalar ise vatandaşın bu talebine uygun koşullu ihtiyaç kredisi paketleri sunarak, masrafsız ihtiyaç kredisi talebini karşılamaya çalışmaktadırlar.

Aşağıdaki listede Farklı tutar ve vadelerde, masrafsız hızlı ihtiyaç kredileri sunan bankaların listesi ve açıklamarı bulunmaktadır. Aşağıdaki paketlerden size uygun olanı seçip, dilediğiniz şekilde inceleyebilirsiniz.

Banka adı: Bankpozitif
Kredi türü: İhtiyaç kredisi.
En az taksit seçeneği: 3 Ay.
En fazla taksit seçeneği: 36 Ay.
Çekebileceğiniz en düşük kredi tutarı: 3.000 TL.
Çekebileceğiniz en yüksek kredi tutarı: 50.000 TL.
Kredi detayları
Kefil: İstenmiyor.
Teminat: Yok.
Gerekli olan belgeler: Kimlik belgesi ( Banka ihtiyaç duyduğu halde, ikametgah yada müşterinin adına düzenlenmiş fatura)
Diğer masraflar: Masraf yok.
Detaylar: En az 3.000 TL, fazla ise 50.000 arasında bir tutar seçebilirsiniz. Çekeceğiniz krediye uygulatabileceğiniz en düşük vade 3 aydır. En uzun vadede ise 36 aydır. Bankpozitif masrafsız ihtiyaç kredisinde teminat yada kefil istenmemektedir. Aynı zamanda komisyon, dosya masrafı veya sigorta ücreti gibi isimler altında, hiçbir ücret alınmamaktadır.

Banka adı: Vakıfbank
Kredi türü: İhtiyaç kredisi
Kredi ismi: Masrafsız sonbahar kredisi
En az taksit seçeneği: 3 ay
En fazla taksit seçeneği: 36 ay
Çekebileceğiniz en düşük kredi tutarı: 500 TL
Çekebileceğiniz en yüksek kredi tutarı: 50.000 TL
Kefil: Yok
Teminat: Yok
Masraf: Yok
Detaylar: Vakıfbank masrafsız ihtiyaç kredisi için, Hayat sigortası kredi tutarına eklenmemiştir. Hayat sigortası ücreti müşterinin yaşına, kredinin tutarına ve vadesine göre değişiklik göstermektedir.

Banka adı: Türkiye iş bankası
Kredi türü: İhtiyaç kredisi
Kredi ismi: Masrafsız ihtiyaç kredisi
En düşük taksit sayısı: 3 ay
En fazla taksit sayısı: 36 ay
Çekebileceğiniz en düşük kredi tutarı: 500 TL
Çekebileceğiniz en yüksek kredi tutarı: 50.000 TL
Kefil: Banka şubesinin gerekli görmesi halinde istenecektir.
Teminat: Banka şubesinin gerekli görmesi halinde istenecektir.
Detaylar: Türkiye iş bankası masrafsız ihtiyaç kredisi, 1 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecektir. Masrafsız ihtiyaç kredisinde hayat sigortası ücreti kesilmektedir. Bu ücret kullanılan kredinin tutarına, vade sayısı ve müşterinin sigorta süresine göre değişmektedir.

Yukarıdaki bankalar hızlı masrafsız ihtiyaç kredisi sunmaktadırlar. Başvurularınızı ilgili bankaların şubelerin yapabilmeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır. Eğer bir gelir belgeniz bulunmuyorsa Çalışmayan, Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar adlı yayınımıza da göz atabilirsiniz.

İhtiyaç kredileriyle ilgili herhangi bir sorunuz olursa yorum bölümünden bize iletin. Gün içinde sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Eray Bozan

Eray, eski bir Konupara yazarı. Yazarlığı süresi boyunca ilgili olduğu kişisel finans, yatırım ve ekonomi gibi belli başlı alanlarda yazılar hazırladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir