Mevduatlar

ABank Dijital, Mevduata %12,00 Faiz Veriyor

ABank’ın dijital bankacılık ürünü ABank Dijital, mevduat sahiplerine %12 faiz veriyor.

Daha öncesinde Mutluparam adıyla dijital şubesiz bankacılık modelini deneyen ABank, kısa bir süre önce bu hizmetinin adını ABank Dijital olarak değiştirmişti.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan hesap açabildiğiniz, evrak gerektirmeden kredi başvurusu yapabildiğiniz ve birikim hesapları açabildiğiniz ABank Dijital, mevduata verdiği cazip faiz fırsatıyla tercih edilebilir bankalar arasında yer alıyor.

ABank Dijital, mevduatınıza %12,00 faiz oranı veriyor. Kredi çekmek isterseniz de %1,29 faiz oranıyla kredi verebiliyor. Dijital bankacılığın en güzel yanlarından biri hiçbir şekilde şubeye gitmeye ve evraklara gerek kalmadan tüm işlemlerin birkaç dakika gibi kısa sürelerde yapılabiliyor olmasıdır.

ABank Dijital’e internet üzerinden başvuru yaptığınızda, adresinize kadar gelerek gerekli bilgiyi ve hesabınızı kullanabileceğiniz AKart’ı size teslim ediyorlar. Tıpkı daha önceki hizmeti Mutluparam’da olduğu gibi…

Mevduat hesabınızı, fatura ödemelerinizi ve aklınıza gelebilecek tüm bankacılık işlemlerinizi ABank Dijital internet sitesinden ve mobil uygulama aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. İhtiyacınız olduğunda çağrı merkezi de hizmetinizde oluyor. Ayrıca şu eklemeyi de yapmak istiyorum: ABank Dijital’de hesap işletim ücreti bulunmuyor. Bu da hizmeti cazip kılan bir diğer özellik.

%12,00 oranındaki faiz fırsatından yararlanabilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için ABank Dijital’i ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu