Fibabanka Kiraz Hesaplara %13,25 faiz veriyor

Fibabanka'nın ürünü Kiraz Hesap, vadesiz hesabın avantajlarını vadeli hesapla birleştiriyor. Kiraz Hesap özellikleri sayesinde birikimlerini değerlendirmek isteyenlerin vade problemi de ortadan kalkıyor.

Fibabanka‘nın Kiraz Hesap ürünüyle birikim yapmaya devam ederken hem günlük bankacılık işlemlerinizi yapabiliyor hem de vadeli hesap avantajıyla faiz kazanmaya devam edebiliyorsunuz.

Kiraz Hesap’ın en büyük avantajı birikimlerinizi değerlendirebilmeniz için vade süresini bekleme derdinizin olmaması. Kiraz Hesap’a sahip olduğunuzda hesabınızda bulunan birikimleriniz yüksek faiz oranıyla gecelik vadeli mevduatta değerlendiriliyor. Birikimleriniz gecelik mevduatta değerlendirilip, size faiz kazandırırken siz hesabınızdan istediğiniz zaman para çekebiliyor, para yatırabiliyor, fatura ödemesi yapabiliyor ya da EFT/havale gibi işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Fibabanka yeni açılacak Kiraz Hesaplar için 45 gün boyunca %13,25 hoş geldin faizi veriyor. Devamındaysa %9,75 faiz oranı veriliyor.

Kiraz Hesap nasıl çalışıyor?

Kiraz hesap’ta en az 2000 TL olmak şartıyla kendi nakit ihtiyaçlarına göre bir tutar belirliyorsunuz. Bu tutar vadesiz hesabınızda tutuluyor. Kendi belirleyeceğiniz vadesiz hesap tutarıyla para transfer işlemleri, para çekme, fatura ödeme gibi günlük bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Vadesiz hesabınızda tutulan tutar dışında kalan en az 1000 TL en fazla da 500.000 TL’lik birikimleriniz de Kiraz Hesap’ın uygun faiz oranlarıyla gecelik vadeli mevduat değerleniyor ve size faiz kazandırıyor. Kazandığınız faizler gecelik vadeli mevduat olarak bağlanan bakiye ile birlikte vadesiz hesabınıza aktarılıyor. Böylece gün içinde de her an likit kalabiliyorsunuz.

Kiraz Hesap ile hangi işlemler yapılabiliyor?

Hesap açılışında ihtiyaçlarınız için belirleyeceğiniz vadesiz TL hesap tutarıyla tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Haftanın 7 günü 24 saat istediğiniz zaman para yatırabiliyor, para çekebiliyor ya da havale yapabiliyorsunuz. EFT saatleri içerisinde de EFT yapabilmeniz mümkün. Vadesiz TL hesabınızdan aynı zamanda kredi ya da kredi kartı borçları ve faturalarınız için otomatik ödeme talimatı da verebiliyorsunuz.

Kiraz Hesap, gecelik mevduatınıza yüksek faiz verirken vadesiz hesabınızdan da bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Bu açıdan hem birikimleriniz hem de bankacılık işlemlerinizi tek bir hesapta birleştirmeniz için hoş geldin faiziyle de avantajı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Kiraz Hesap açmak için Fibabanka şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu ürüne alternatif arıyorsanız Şekerbank’ın Gece Gündüz hesabını da inceleyebilirsiniz.5 Yorum

  1. Şimdi en az 2 bin tl para kimine az gelecek ama asgari ücretle çalışan insanlar nasıl 2 bin koysun ki bankaya ? Kiraz hesap güzel kampanya yapmış. Herkes yararlanamaz. Mecburen farklı alternatiflere yöneleceğiz

Yorum yap

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz