Garantili Gelecek Birikim Hesabı Nedir?

Garantili Gelecek hesabı, çocuklarının geleceğini bugünden güvenceye almak isteyenler ebeveynler tarafından tercih edilebilecek, Garanti Bankası‘na ait bir birikim hesabıdır.

Garanti Bankası’nın Garantili Gelecek birikim hesabı programı kapsamında aylık azami 100 TL olmak üzere kendi belirleyebileceğiniz bir tutarla çocuklarınız için birikim yapmaya başlayabiliyorsunuz. Bu hesapta birikimleriniz, orta-uzun vadede mevduatın üzerinde getiri elde etmeyi amaçlayan SMART Temkinli Fon ile değerlendiriliyor.

Bu noktada SMART Temkinli Fon hakkında da bilgi vermek istiyorum. Bu fon; orta-uzun vadede standart mevduatın çok daha üzerinde getiri elde etmek isteyen bireyler tarafından tercih ediliyor.

SMART Temkinli FonGaranti Portföy Yönetimi Değişken Şemsiye Fon‘una bağlı olmakla birlikte, Garanti Portföy Birinci Değişken Fonudur. Fon portföyü Garanti Portföy Yönetimi tarafından yönetilmektedir. Fon içinde yurt içi ve yurt dışı hisse senetleri, tahviller, çeşitli kıymetli madenler belirli oranlarda değerlendirilmektedir.

Çoğunuz veya çocuklarınız için para biriktirmeye devam ederken; aynı zamanda Garantili Gelecek Sigortası yaptırarak, oldukça avantajlı koşullarla çocuklarınızın eğitim hayatını, kendi belirleyeceğiniz bir teminat tutarı ve süreye göre güvence altına alabiliyorsunuz.

Akıllı Kumbara Hediye!

Garantili Gelecek birikim hesabı açtıran herkese akıllı kumbara hediye ediliyor. Akıllı kumbara erken yaşta çocuklarınızı da birikim yapmaya teşvik edebilmenizi sağlayacak büyük bir fırsat.

Hesap Açılış İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Garantili Gelecek hesabı açmak, akıllı kumbara hediyenizi alabilmek ve detaylı bilgileri öğrenebilmek için en yakın Garanti Bankası şubesine gitmeniz yeterli.

Hesap Kapatma

Mevcut Garantili Gelecek hesabınızı kapatma veya sonlandırmak için Garanti Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu