Anasayfa Bankalar Mevduatlar Garantili Gelecek Birikim Hesabı Nedir?

Garantili Gelecek Birikim Hesabı Nedir?

Garanti Bankası'nın Akıllı kumbara hediyesiyle açılan Garantili Gelecek birikim hesabı nedir, hangi özellikleri sağlıyor ve bu birikim hesabı kimler için uygun?

0

Garantili Gelecek hesabı, çocuklarının geleceğini bugünden güvenceye almak isteyenler ebeveynler tarafından tercih edilebilecek, Garanti Bankası‘na ait bir birikim hesabıdır.

Garanti Bankası’nın Garantili Gelecek birikim hesabı programı kapsamında aylık azami 100 TL olmak üzere kendi belirleyebileceğiniz bir tutarla çocuklarınız için birikim yapmaya başlayabiliyorsunuz. Bu hesapta birikimleriniz, orta-uzun vadede mevduatın üzerinde getiri elde etmeyi amaçlayan SMART Temkinli Fon ile değerlendiriliyor.

Bu noktada SMART Temkinli Fon hakkında da bilgi vermek istiyorum. Bu fon; orta-uzun vadede standart mevduatın çok daha üzerinde getiri elde etmek isteyen bireyler tarafından tercih ediliyor.

SMART Temkinli FonGaranti Portföy Yönetimi Değişken Şemsiye Fon‘una bağlı olmakla birlikte, Garanti Portföy Birinci Değişken Fonudur. Fon portföyü Garanti Portföy Yönetimi tarafından yönetilmektedir. Fon içinde yurt içi ve yurt dışı hisse senetleri, tahviller, çeşitli kıymetli madenler belirli oranlarda değerlendirilmektedir.

Çoğunuz veya çocuklarınız için para biriktirmeye devam ederken; aynı zamanda Garantili Gelecek Sigortası yaptırarak, oldukça avantajlı koşullarla çocuklarınızın eğitim hayatını, kendi belirleyeceğiniz bir teminat tutarı ve süreye göre güvence altına alabiliyorsunuz.

Akıllı Kumbara Hediye!

Garantili Gelecek birikim hesabı açtıran herkese akıllı kumbara hediye ediliyor. Akıllı kumbara erken yaşta çocuklarınızı da birikim yapmaya teşvik edebilmenizi sağlayacak büyük bir fırsat.

Hesap Açılış İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Garantili Gelecek hesabı açmak, akıllı kumbara hediyenizi alabilmek ve detaylı bilgileri öğrenebilmek için en yakın Garanti Bankası şubesine gitmeniz yeterli.

Hesap Kapatma

Mevcut Garantili Gelecek hesabınızı kapatma veya sonlandırmak için Garanti Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yatırım İşlemlerine Başlayın

Ücretsiz Yatırım Simülatörü ile VİOP'ta hisse senedi, altın ve döviz gibi tüm yatırımları risk almadan deneyin. 100.000 lira sanal para ile risk almadan yatırım yapmayı öğrenin. Yatırım Simülatörünü bugün deneyin >>

Yorum ekle

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin